РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняУ 2016 році на Південно-Західній залізниці сталося 20 ДТП з вини автомобілістів

» гаряча новина  всі новини
8 грудня 2016

Упродовж 12 місяців 2016 року на залізничних переїздах регіональної філії «Південно-Західної залізниці» сталося 20 дорожньо-транспортних пригод, в результаті яких 4 людини загинуло і 11 травмовано. Причина усіх ДТП - порушення Правил дорожнього руху з боку водіїв автотранспортних засобів.


Найбільша кількість ДТП сталися на території Київської області.

Внаслідок дорожньо-транспортних подій було заподіяно збитки підрозділам філії на суму 1 536,2 тис. грн.

Працівники Південно-Західної магістралі цілодобово забезпечують безпеку на залізниці. Усі залізничні переїзди проходять ретельну перевірку під час обов'язкових комплексних комісійних оглядів.


Саме водії, незважаючи на всі технічні заходи безпеки, продовжують ризикувати, намагаючись заощадити хвилини перетинають колії при попереджувальних сигналах. Залізничники постійно проводять профілактичну роботу серед керманичів авто – встановлюють інформаційні плакати, роздають пам’ятки, висвітлюють події у ЗМІ, розповідають про наслідки ДТП і відповідальність, яку несуть водії.

Регулярно проводиться заміна шпал і рейок, переїзного настилу, дорожніх знаків, регулювання пристроїв автоматичної переїзної сигналізації на переїздах. Зокрема, особливо ретельну перевірку проходять звукові, світлові сигнали та автоматичні шлагбауми.

Працівники регіональної філії «Південно-Західної залізниці» закликають водіїв автотранспорту та пішоходів дотримуватися Правил дорожнього руху, бути вкрай уважними на залізниці, не ризикувати своїм життям та не наражати на небезпеку чужі життя.

Нажаль, що року кількість ДТП з вини автомобілістів на залізниці зростає. Для порівняння, упродовж 12 місяців 2015 року на залізничних переїздах Південно-Західної залізниці було зафіксовано 15 ДТП, в результаті яких 7 чоловік загинули і 4 були травмовані.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05