РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняГуманітарний вантаж від Південно-Західної залізниці

» гаряча новина  всі новини
20 лютого 2015

20 лютого до міста Сєвєродонецьк Луганської області відправився гуманітарний вантаж та машина швидкої допомоги від Південно-Західної залізниці.

Колектив Південно-Західної залізниці відправив мешканцям Луганської області близько 35 тон продуктів харчування та речей першої необхідності (крупи, вода, цукор, консерви, олія соняшникова, памперси, дитяче харчування, побутова хімія тощо).


Вантаж прибуде до Державної обласної Луганської адміністрації у м.Сєвєродонецьк.

Південно-Західна залізниця також відправила машину швидкої допомоги та медикаменти для Луганської обласної клінічної лікарні.


Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, зауважив, що це вже не перша спроба залізничників допомогти людям в зоні проведення АТО. У травні минулого року залізничники зібрали для української армії близько 2 млн. грн. Передавали позашляховики та рації окремим батальйонам, спальні мішки та ковдри. У серпні зібрали понад 35 тонн харчів та необхідних речей для тимчасових вимушених переселенців із зони АТО. Тоді вантаж поїхав у < b>м. Волноваха Донецької області до Пункту короткострокового перебування тимчасових переселенців. Майже півроку Південно-Західна залізниця опікувалася табором для переселенців у м. Коростишев. Спочатку залізничники зібрали дітей до школи, щотижня возили продукти та дрова, закупили необхідну побутову техніку та забезпечили постійну роботу медпункту.
«Тепер відправляємо гуманітарний вантаж до Луганської області. Події на сході – це трагедія всього українського народу, тож долати ці біди ми маємо усі разом. Люди, які лишилися без даху над головою або вимушено залишили власні домівки ще довго потребуватимуть серйозної допомоги.» - зауважив Олексій Кривопішин.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05