РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПівденно-Західна залізниця продовжує ремонтно-відновлювальні роботи на Донецькій залізниці

» гаряча новина  всі новини
23 вересня 2014

Спеціальний будівельно-монтажний поїзд (БМП-392) Південно-Західної залізниці продовжує відновлювальні роботи пристроїв електрифікації та електропостачання інфраструктури Донецької залізниці.

За час виконання відновлювальних робіт робітничі бригади БМП-392 встановили 146 опор контактної мережі, замінили 6700 м контактного проводу, замінили 1750 м. несучого тросу, відрегулювали 12550 м. контактної мережі, замінили 1300 м. проводів ліній електропередач 10кВ (ЛЕП 10кВ) та 500 м. ліній електропередач 6 кВ (ЛЕП кВ), встановили 7 опор та змонтували 2 кронштейни ліній електропередач, замінили 520 деталей контактної мережі та встановили освітлювальну щоглу. Окрім того, залізничники змонтували 4 анкери та 96 заземлень.

За словами начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина, у складних і небезпечних умовах, які склалися на Донеччині, виконання службових обов'язків вимагає від залізничників неабиякої мужності. Впродовж п’яти тижнів дві робітничі бригади проводили роботи з відновлення пристроїв електрифікації та електропостачання. З 15 вересня роботи проводить вже третя бригада, яка буде працювати на Донецькій залізниці до кінця місяця. Залізничники роблять все можливе задля відновлення енергопостачання, що забезпечить постійний рух поїздів.

Роботи з відновлення контактної мережі та ліній електропередач, проведені ремонтною бригадою будівельно-монтажного поїзда Південно-Західної залізниці, дозволили налагодити функціонування станції Слов’янськ у найкоротші терміни. Сьогодні вокзал Слов’янська обслуговує пасажирів у звичному режимі.

Окрім того на перегоні Донецької залізниці Слов’янськ – Кожушко по ст.Кожушко введено в габарит 3, 4, 6 колії, по яких відкрито рух.

Також залізничники Південно-Західної магістралі були задіяні у роботах з відновлення контактної мережі та пристроїв електропостачання по ст. Краматорськ та на перегонах Шпичкине – Слов’янськ, Слов’янськ – Шидловська, Славкурорт – Кожушко, Кожушко – Електрична. На переїзді 5 км перегону Шпичкине – Слов’янськ було встановлено комплектну трансформаторну підстанцію.

Через постійну загрозу вибухів та введення бойових дій на перегоні Ясинувата – Авдіївка проведення ремонтних робіт було ускладнене. На даній ділянці залізничники ввели в габарит нову контактну підвіску (7 прольотів).

Залізничники Південно-Західної магістралі роблять усе можливе, щоб допомогти донецьким колегам відновити залізничну інфраструктуру та забезпечити безперебійний рух поїздів.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111