РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПодарунки від залізниці до новорічних свят

» гаряча новина  всі новини
26 грудня 2013

Зимові свята для маленьких дітей завжди найулюбленіші, адже на них чекають приємні сюрпризи, цікаві заходи і, звичайно ж, подарунки. Певно, найбільше очікують дива малята, позбавлені можливості жити у сім’ї, відчувати батьківську ласку і турботу.

Днями начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, голова Дорпрофсожу Орест Логошняк та голова Профспілкового комітету управління залізниці Алла Лазько завітали до Вінницького спеціалізованого будинку дитини, аби привітати його вихованців з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами.
Серед безлічі подарунків, які залізничники привезли дітям були не лише іграшки, але й смачні та корисні продукти харчування, одяг, велосипеди, візочки, ходунки і багато іншого.

В цьому будинку дитини невелика медико-педагогічно-кухарська команда намагається створити родинний затишок для майже 105 дітей-сиріт з обмеженими фізичними можливостями, які позбавлені батьківського піклування. І хоча в нашій державі турбуються про те, щоб здійснилася головна мрія цих малюків - мати маму і тата, для багатьох з них, на жаль, подібні заклади назавжди залишаться єдиною домівкою.
Створювати затишну атмосферу та забезпечувати діточок усім необхідним в умовах обмеженого фінансування – завдання не з легких. Добре, що на допомогу приходять небайдужі люди. Працівники Південно-Західної залізниці на чолі зі своїм керманичем так повно і ретельно виконали усі замовлення і побажання родини Вінницького будинку дитини, що просто змусили малечу повірити у диво.
«День Святого Миколая дає нам нагоду хоча б раз на рік стати чарівниками саме для цих дітей,– сказав Олексій Кривопішин.– Ми не можемо бути байдужими до них, тому й провели благодійну акцію, під час якої зібрали для дітей-сиріт найнеобхідніші речі. Будемо і надалі старатися, щоб кожна дитина була нагодована, вдягнена, та щаслива» .
Також начальник Південно-Західної залізниці від імені всіх працівників та профспілкового комітету управління залізниці щиро привітав дітей та вихователів зі святом.
«Ми всіма силами намагаємося якось допомогти і покращити перебування дітей в дитячих будинках. Південно-Західна залізниця не тільки роздає подарунки, а й робить те, чого діти, на перший погляд, не бачать. Цього року ми відремонтували їдальню, облаштували зовнішню територію. І всі побажання, які були від керівництва дитячого будинку, ми намагаємося виконувати, аби дітям було добре, тепло та затишно,» - розповів Олексій Кривопішин.
Варто відзначити, що залізничники приїжджають до Вінницького обласного спеціалізованого дитячого будинку вже втретє, тож, за сприяння благодійників, жоден маленький вихованець закладу не залишається без сюрпризу під ялинкою.

 25 грудня 2013
АНОНС

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05