РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» у липні 2020 р. відправила вантажів на 6,03% більше, ніж заплановано
   » гаряча новина

Загалом регіональна філія «Південно-Західна залізниця» за липень навантажила 2 629,10 тис.тонн, що перевищило заплановане на 6,03%.  ...»
11 серпня 2020 влас. інф.

Керівник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» здійснив робочу поїздку до Київської та Вінницької області
   » гаряча новина Під час робочої поїздки керівного складу столичної магістралі, Артем Миронович разом із заступниками та начальниками служб провів низку робочих зустрічей з міськими громадами та мерами міст. ...»
7 серпня 2020 влас. інф.
Директор виконавчий регіональної філії зустрівся з очільниками Хмельницької облдержадміністрації та міста Хмельницький
   » гаряча новина 4 серпня 2020 р. керівник Південно-Західної залізниці Артем Миронович зустрівся з головою Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитром Габінетом, заступником голови адміністрації Сергієм Ткачуком та першим заступником міського голови м. Хмельницький Андрієм Бондарем.  ...»
7 серпня 2020 влас. інф.
Керівник «Південно-Західної залізниці» здійснив об’їзд підрозділів Козятинської дирекції залізничних перевезень
   » гаряча новина Під час робочої поїздки керівного складу столичної магістралі, Артем Миронович разом із заступниками та начальниками служб перевірили роботу залізничного господарства на напрямку Київ—Миронівка—Біла Церква—Козятин —Київ.  ...»
6 серпня 2020 влас. інф.
Директор виконавчий регіональної філії здійснив черговий інспекційний об’їзд до експлуатаційного вагонного та локомотивного депо Дарниця
   » гаряча новина

Мета поїздки — перевірка стану підготовки підрозділів до роботи в осінньо-зимовий період, а також якості діяльності керівників підрозділів щодо управління виробничими процесами. Після обходу території та цехів Артем Миронович зустрівся з колективом експлуатаційного вагонного депо Дарниця, де розповів про фінансову ситуацію столичної магістралі та окреслив основні завдання на найближчі три місяці. ...»
6 серпня 2020 влас. інф.

Керівник регіональної філії «Південно-Західної залізниці» Артем Миронович зустрівся з представниками адміністрацій Конотопської дирекції
   » гаряча новина У зустрічі взяли участь начальники служб та відокремлених підрозділів столичної магістралі, очільники районних адміністрацій м. Конотоп, Мена, Бахмач, Шостка та керівники підприємств, які для транспортування вантажів використовують під’їзні колії регіональної філії. Мета зустрічі — спільна робота залізничників і вантажовласників у напрямку збільшення обсягів перевезень. ...»
5 серпня 2020 влас. інф.
22-23 липня 2020 р. директор виконавчий регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович здійснив об’їзд підрозділів Конотопської дирекції залізничних перевезень.
   » гаряча новина

Під час робочої поїздки керівного складу столичної магістралі, Артем Миронович разом із заступниками та начальниками служб перевірили роботу залізничного господарства на напрямку Київ—Ніжин—Конотоп—Кролевець—Хутір-Михайлівський—Новгород-Сіверський—Шостка—Бахмач—Мена.  ...»
5 серпня 2020 влас. інф.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у червні 2020 р. відправила 2 130,54тис.тонн вантажів.
   » гаряча новина

Загалом у внутрішньому сполученні регіональна філія «Південно-Західна залізниця» за червень навантажила 1 676,96тис.тонн. Основними вантажами для внутрішньодержавних перевезень у січні були будівельні вантажі — 1 124,39тис.тонн, промислова сировина — 195,53 тис. тонн, флюси — 120,82тис.тонн та зернові — 36,94тис.тонн. ...»
28 липня 2020 влас. інф.

Вихованці СДЮСШОР ФСК «Локомотив» з веслування на байдарках та каное та ввійшли до складу збірної України!
   » гаряча новина

Нещодавно юні залізничники СДЮСШОР ФСК «Локомотив» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» брали участь у щорічному чемпіонаті міста Києва серед дорослих та юніорів з веслування на байдарках та каное. Змагання проводились під патронатом мерії та Міністерства культури та спорту України. ...»
23 липня 2020 влас. інф.

Минулого тижня директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснив робочу поїздку до станції Чернігів та моторвагонного депо Чернігів
   » гаряча новина

Очільник залізниці разом з керівниками служб регіональної філії оглянули станційне господарство, перевірили роботу вантажного двору, вокзалу та моторвагонного депо Чернігів.  ...»
22 липня 2020 влас. інф.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05