РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
140 років Південно-Західній залізниці
Нариси про видатних діячів
Музей Б.С. Олійника
Життєвий шлях
Начальники ПЗЗ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Музей Б.С. Олійника

 • Музей Деражня

  На початку грудня 2001 року на станції Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень відкрито музей Південно-Західної залізниці та Бориса Степановича Олійника. У його експозиції – розвиток залізничного транспорту від часу його зародження по сьогоднішній день.

  Широким планом показано відбудову господарства у період після Першої Світової та подвиг залізничників у роки Великої Вітчизняної. Серед багатьох героїв-залізничників трудівник станції Коростень С. Козак звання Героя Радянського Союзу удостоєний двічі, повні кавалери ордена Слави – козятинець О. Мухін, жмеринчанин С. Половинець та інші. Серед 127 Героїв Соціалістичної праці, удостоєних цього високого звання у роки Великої Вітчизняної війни, славнозвісний Петро Кривонос.

  Окрема експозиція присвячена трудовій діяльності Бориса Олійника, який 19 років очолював столичну магістраль. Борис Степанович народився в с. Божиківці Деражнянського району Хмельницької області. Про його життєвий та трудовий шлях розповідають особисті речі, фотографії, документи.

  Приємно вражає портретна галерея керуючих та начальників Південно-Західної залізниці (від Олександра Бородіна до Анатолія Слободяна).

  Рішення про створення музею на станції Деражня було спільно прийняте керівництвом Південно-Західної залізниці і Деражнянської райдержадміністрації. Чимало зусиль до збору матеріалів, облаштування приміщення, виготовлення стендів за фінансової підтримки начальника дороги Анатолія Слободяна та начальника Жмеринської дирекції Анатолія Любініна доклали головний інженер Жмеринської дирекції залізничних перевезень Валерій Мельник, завідуючий відділом культури Деражнянської райдержадміністрації Микола Черкаський, працівники Хмельницького обласного музею та інші. На Південо-Західній з’явився ще один осередок історії та культури.

 •  
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111