РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Нагороди залізничників
Охорона здоров'я залізничників
Підготовка кадрів
Культура і спорт
Праця жінок та підлітків
Соціальний розвиток
Відпочинок та оздоровлення
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Розвиток культури та спорту на залізниці

Стабільний розвиток країни і розвиток культури – взаємопов’язані процеси. Тому на сучасному етапі одним із ключових факторів соціально-економічного зростання нашої держави є культурний розвиток. Завдяки зусиллям митців і працівників галузі, органів державної влади та місцевого самоврядування, культурний розвиток демонструє значну життєздатність, засвідчує величезний творчий потенціал українського суспільства, тривкість його художніх і духовних традицій.

Керівництвом Південно-Західної залізниці проводяться заходи щодо подальшої підтримки та збереження культурної спадщини держави. Протягом 2016 року вдалося зберегти, а в чомусь і розширити успадковану мережу музеїв, бібліотек, будинків культури чи клубів, інших закладів, підприємств та організацій культури.

Станом на 01.01.2017 року на балансі залізниці знаходяться такі об'єкти соціально-культурного призначення, спортивні та оздоровчі заклади, у т.ч.:

• 5 будинків науки і техніки у всіх регіонах залізниці;

• 2 залізничних клуби (один законсервовано);

• 6 бібліотек (лінійно - технічна бібліотека м. Шепетівка (ДН-2 Козятин), технічна бібліотека м. Жмеринка, технічна бібліотека м. Хмельницький (ДН-3 Жмеринка), бібліотека м. Житомир, бібліотека м. Коростень (ДН-4 Коростень), бібліотека м. Козятин (ТЧ-3Козятин);

• 1 музей трудової слави ім. Б. Олійника ст. Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

• 12 – кімнат – музеїв;

• 1 спорткомплекс «Локомотив» (2 стадіони, 1 навчально-спортивна веслувальна база «Локомотив»);

• Учбово-спортивний відділ;

• СДЮШОР Олімпійського резерву «Локомотив» на байдарках і каное;

• навчально-спортивна веслувальна база «Локомотив»;

• 2 спортивні зали (Козятин, Шепетівка);

• стадіон «Локомотив» (Коростень);

• спорткомплекс ДСО Локомотив (Коростень);

• 1 плавальний басейн (законсервовано) Коростень;

• 2 санаторії (санаторій «Світязянка», «МЦРЗ») ;

• 2 літні дитячі оздоровчі табори (ДОТ «Дубки», ДОТ «Зорька»)

П'ять закладів культури на залізниці об’єднують самодіяльних митців, аматорів мистецтв відокремлених підрозділів залізниці.

Працівники будинків науки і техніки ставлять собі за мету етичне та естетичне виховання дітей шкільного віку та працівників залізничних підприємств, які приймають участь в різноманітних заходах. Будинок техніки виступає організатором розвитку вмінь і здібностей учнівської молоді у заходах позаурочної зайнятості, дбає про належний рівень морального виховання молоді, постійно проводить масові заходи, що направлені на піднесення національно-патріотичного, культурно-спортивного, художньо-естетичного виховання та створює умови для організації змістовного дозвілля.

Так протягом 2016 року силами учасників та працівників БНіТ станції Козятин було проведено ряд концертів та заходів, а саме: свято Меланки, старий Новий рік на підприємствах залізничного транспорту, День Перемоги, звітний концерт БНіТ станції Козятин, День медика, День захисту дітей, випускні вечори, Новорічні ранки для підприємств залізниці та міста, привітання залізничних підприємств з Новим роком.

БНіТ станції Козятин обслуговує залізничні мікрорайони, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, прикладного мистецтва та спортивних заходів, які відвідують діти різних вікових категорій. За звітний період працювали такі гуртки: гурток прикладного мистецтва, гурток бісероплетіння, вокальний ансамбль “Говорухи”, дитячий вокальний ансамбль “Малятко”, вокальний ансамбль “Ретро-старс”, вокальний гурт “Струни серця”, також проводяться індивідуальні заняття вокального співу, індивідуальна підготовка занять гуртків БНіТ станції Козятин з озвучуванням та акомпонуванням, спортивні секції з різноманітних видів спорту.

Гурток прикладного мистецтва та гурток бісероплетіння беруть участь в різноманітних виставках та концертних програмах на підприємствах залізниці та в конкурсах районного і обласного рівня.

При БНіТ станції Козятин також працюють спортивні секції, в яких займаються діти залізничників, а саме: баскетбол – в кількості 20 чоловік; легка атлетика – в кількості 47 чоловік.

Вже біля 38 років БНіТ Жмеринської дирекції залізничних перевезень є творчим осередком, колектив якого працює на розвиток культури та мистецтва, задоволення інтересів та художніх вподобань залізничників та членів їх сімей, забезпечення гарного змістовного відпочинку трудящих залізничної галузі.

В БНіТ діє 13 гуртків та об’єднань, в яких займаються 386 чоловік, 249 з них діти залізничників міста Жмеринка.

Протягом 2016 року, колективи БНіТ приймали участь в міських, районних, обласних фестивалях та конкурсах. Це фестиваль класичної музики «Золотий камертон», обласний та міський конкурс спортивного та бального танцю, хореографічний фестиваль «Проліски надії», фестивалі дитячої творчості «Веселковий дивограй», «Жмеринка має таланти», «Шевченківські читання», «Фестиваль хореографічного мистецтва на приз Віталія Сокирко», обласний фестиваль художньої самодіяльності «Скарби Поділля» та інші, де здобули почесні нагороди: грамоти, дипломи, призи.

Окремим розділом роботи БНіТ Жмеринської дирекції залізничних перевезень є навчальна робота в гуртках, яка проходить стабільно згідно розкладу. З 01.11.2014 року в БНіТ відчинили свої двері для дітей залізничників ще додатково 5 гуртків, а саме: гурток фото-відео зйомки «Мить», туристичний гурток «Пілігрім», гурток театрального гриму та візажу «Новий образ», флористичний гурток «Орхідея», студія технічної творчості «Умілі руки домашнього майстра».

Свої здобутки та успіхи в цьому навчанні вихованці та керівники демонструють на звітних концертах, відкритих уроках, майстер класах, показових виступах. Традиційно два рази на рік кожен колектив БНіТ готує та демонструє глядачам звітну концертну програму. Так у 2016 році з успіхом пройшли звітні концерти гурту «Кордон», ансамблю «Ретро–класік», «Троїстих музик». Велику насолоду отримали батьки студії «Фламінго» від показових виступів вихованців студії, відкритих уроків молодшої, середньої та старших груп, «Майстер – класів» кращих виконавців студії.

В 2016 році було проведено 15 дитячих новорічних ранків, свято відкриття новорічної ялинки на площі БНТ, 4 казки–вистави, концерт «Різдвяні зустрічі», 4 дитячих шахових турніри, «Свято краси та грації» та інші. Для ветеранів війни та праці разом з ЦРП були організовані та проведені «вогники» до святкування Міжнародного жіночого дня, до Дня людей похилого віку, до Дня Перемоги у ВВВ. Клуб ветеранів «Надвечір’я» завжди має підтримку і допомогу з боку працівників БНТ. З успіхом пройшли свята до Дня залізничника, свято першокласника, свято до Дня учителя.

В приміщені БНіТ функціонує Університет правової освіти, слухачами якого є начальники відділів кадрів, бухгалтери, керівники підприємств та працівники залізничного вузла Жмеринка. Відвідувачі Університету, а їх близько 100 чоловік, мають змогу вислухати кваліфікований коментар новин в законодавстві фахівців відповідної галузі права та задати їм питання. За роки функціонування Університету налагоджена тісна співпраця з працівниками транспортної прокуратури, транспортної міліції, суду – які запрошуються в якості лекторів.

Багато років в БНіТ працює художня майстерня. Гарне художнє оформлення всіх заходів: плакати, стенди, рекламні щити, художні декорації – це лише частка роботи майстерні. На базі художньої майстерні працює студія образотворчого мистецтва «Етюд», де діти залізничників навчаються азам малювання.

Значне місце в БНіТ відводиться пропаганді фізкультури та спорту. Багато років на базі БНТ працює «Шахова школа», в якій займаються діти шкільного віку, а також «Шаховий клуб» для дорослих. Щомісяця проводяться шахові турніри, показові ігри. Традиційними стали дитячі турніри «Зимова ладья» та «Літній король».

Художні колективи БНіТ у 2016 році були учасниками урочистого відкриття та закриття зимової спартакіади, змагань з волейболу, футбольного турніру, зональних на міських турнірів з греко – римської боротьби.

В Коростенському БНіТ протягом 2016 року діє 11 гуртків для дітей та дорослих: (хоровий, вокальний, народного танцю, бального танцю, театральний, мініатюр, вокально-інструментальний, художнього читання, гурток м’якої іграшки «Сувенір», рок-гурт танцювальний гурток «Полісяночка», танцювальний ансамбль «Браво» та інші), два клуби за інтересами, в яких займається понад 270 чоловік, переважно залізничники та члени їх сімей.

За звітний рік проведено 57 святкових концертів та тематичних вечорів, а саме: свято Коляди, день Святого Миколая,день Святого Валентина, Міжнародний жіночий день, «Сміх – найкращі ліки», день Матері, «Дитинство – це щаслива мить», день міста Коростень та інші. До дня профспілки залізничників було проведено цілий комплекс розважальних програм. Традиційно колектив БНіТ проводить тематичні вечори до Дня Чорнобильської трагедії, Дня Перемоги.

На станції Коростень діє спортивний клуб «Локомотив», який в своєму складі має плавальний басейн, спортивні зали та стадіон. Щоденно на вказаних спортивних спорудах займаються 576 чоловік залізничників та членів їх сімей. В спортклубі діє 3 групи з футболу, 2 групи з вільної боротьби, 2 групи з легкої атлетики, 2 групи з важкої атлетики, 2 групи з шахів. Вся навчально-тренувальна робота проводиться на спортивних спорудах спортивного клубу «Локомотив».

Протягом 2016 року збірні команди Коростенської дирекції залізничних перевезень ще раз продемонстрували свій високий рівень у змаганнях міського, обласного та Всеукраїнського рівнів.

Силами працівників Будинку науки і техніки станції Конотоп проведена робота щодо розвитку творчого потенціалу працівників залізничного транспорту, збереження і розвитку традицій залізниці, формування цивільно-патріотичної позиції молоді. В період з лютого по березень 2016 року було проведено ряд святкових заходів таких як: день закоханих, «Весняні мелодії», «Веселі дзвони» та концерт духового оркестру до «Дня перемоги».

Організовуються та проводяться турніри з волейболу серед чоловічих та жіночих команд пам’яті ветеранів ДСО «Локомотив» - 38 чоловік. 05 березня в спортивній залі будинку науки і техніки був проведений турнір з волейболу серед жінок до свята 8 Березня, де команда «Локомотив» посіла І місце.

Кожного року 27 вересня проводиться концерт присвячений Дню людини похилого віку, за підтримки ветеранського комітету Конотопської дирекції залізничних перевезень.

Протягом 2016 року на Конотопській дирекції залізничних перевезень проводились І та ІІ етапи Спартакіади трудових колективів регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Спартакіади проводились з 6 видів спорту: армреслінг, волейбол, настільний теніс, гирі, футбол та шахи.

В будинку науки і техніки ст. Козятин за звітний рік було проведено ряд запланованих заходів по розвитку культури, науки, техніки та спорту. В штатний розклад Козятинської дирекції входять працівники Будинку науки і техніки станції Козятин.

Працівники ставлять собі за мету етичне та естетичне виховання дітей шкільного віку та працівників залізничних підприємств, які приймають участь в різноманітних заходах на залізничних структурних підрозділах та в БНТ ст. Козятин. Поряд з цим велика увага приділяється профорієнтації молоді, знайомству зі структурою та специфікою роботи на залізниці. Трудовий колектив будинку науки і техніки велику увагу приділяє вивченню народної творчості, збереженню місцевих обрядів, традицій та релігійних свят. Проводиться робота працівниками БНТ для організації змістовного відпочинку працівників залізниці, ветеранів, пенсіонерів залізничного транспорту. БНТ обслуговує залізничні мікрорайони, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, прикладного мистецтва та спортивних заходів, які відвідують діти різних вікових категорій. За звітний період працювали такі гуртки: вокальний гурток «Барвінок», вокальний ансамбль «Говорухи», дитячий вокальний ансамбль «Малятко», «Райдуга», вокальний ансамбль «Перлина», вокальний гурт «Струни серця». Також проводяться індивідуальні заняття вокального співу, гурток прикладного мистецтва, бісероплетіння, в’язання індивідуальній підготовці занять гуртків БНТ ст. Козятин з озвучуванням та акомпануванням, спортивні гуртки з різноманітних видів спорту.

Вокальний ансамбль складається з різних вікових груп, які входять в єдиний ансамбль, вокальне тріо та квінтет з працівників залізничних підприємств, естрадний вокальний ансамбль з різних вікових груп, спортивні гуртки – всі вікові категорії. Протягом 2016 року окремі виконавці та ансамблі брали участь та провели концерти приурочені до різноманітних свят, а саме:

- участь дитячих колективів та солістів у вечорі-зустрічі випускників ЗОШ №4, ЗОШ №5;

- допомога ЗНВК « Школа-інтернат-гімназія», ЗОШ №3, ЗОШ №4 та ЗОШ №5 у проведенні концертів до 8 Березня;

- концертний виступ солістки БНТ А. Стрижалківської у школі-ліцей;

- концертний виступ в Козятинській адміністрації (вітання та вшанування солдат АТО;

- звітний концерт БНТ ст. Козятин;

- концертний виступ «Струни серця» на заході України, присвячений 30-річчю катастрофи на Чорнобильській АЕС;

- допомога ЗОШ №4, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», ЗОШ №3 у проведенні останнього дзвоника;

- допомога ЗОШ №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4 та ЗОШ №5 у проведенні випускних вечорів;

- проведення заходу в парку залізничників присвяченому Дню захисту дітей;

- приймання участі у міському концерті, присвяченому Дню працівника медицини;

- свято Івана Купала в с. Журбинці;

- концертний виступ у воєнному госпіталі у м. Вінниця;

- виступ приурочений Дню села Сигнал Вінницької області;

- святкування Дня села Пиковець Вінницької області;

- святкування 25 річниці Дня Незалежності України в селі Білопілля Козятинського району;

- виступ приурочений до Дня вчителя в ЗОШ № 5 солістки БНТ Ніки Брезденюк ;

- концертний виступ гурту «Струни серця» приуроченого до Дня захисника України;

- святковий концерт приурочений до Дня залізничника;

- виступ у школі-ліцеї приурочений до Дня писемності;

- виступ до Дня працівника культури;

- участь у концерті присвяченому Дню сільського господарства в селі Йосипівка Козятинського району Вінницької області;

- річниця революції гідності;

- участь у концерті до Дня самоврядування.

В період з жовтня по грудень 2016 року проведено вечір-відпочинку для залізничників «Мелодії минулих літ», концертну програму до Дня залізничника, святковий захід «Осінній бал» для старшокласників шкіл, урочистий концерт для працівників лінійного відділу міліції з нагороди святкування Дня міліції. З 24-30 грудня 2016 року проведено Новорічні ранки для дітей залізничників «Космічна подорож Снігуроньки» та вечори для працівників залізничних підприємств «Космічні пригоди».

Також на залізниці існує 13 музеїв трудової та бойової слави, а саме: 1 музей ім. Б.Олійника на станції Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень та 12 кімнат-музеїв. Основною метою яких є узагальнення й поширення передового досвіду роботи трудових колективів і передовиків виробництва, інформування про участь працівників Південно-Західної залізниці у Великій Вітчизняній Війні, розвиток стаханівського руху на залізниці, технічний та соціальний розвиток залізниці, ліквідації аварії на ЧАЕС. До річниці аварії на ЧАЕС щорічно оновлюються експозиції «Дзвони Чорнобиля», які відображають подвиг працівників залізниці та внесок українського народу в ліквідацію наслідків аварії.

Музей Південно-Західної залізниці імені Б. С. Олійника, що функціонує на станції Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень, обладнаний сучасними стендами та вітринами. В музеї знаходиться близько 1,5 тисячі експонатів (більше 100 експонатів – унікальні), серед них нагороди та особисті речі П. Ф. Кривоноса, Б. С. Олійника, перехідні червоні прапори Південно-Західної залізниці, нагороди ЦК КПРС, Верховної Ради СРСР, ВСЦПС та ЦК ВЛКСМ, якими була нагороджена залізниця та відділки залізниці в різні часи.

Науково-просвітницьку діяльність на залізниці забезпечують 6 технічних бібліотек, у т.ч. 1 технічна бібліотека управління залізниці, 5 опорні лінійні бібліотеки.

Протягом 2016 року робота бібліотек залізниці була спрямована на підвищенні якості й оперативності обслуговування читацьких потреб. Головна задача бібліотек - повнота, безвідмовність, культура обслуговування. Обслуговування велося по всім видам бібліотечної діяльності. Основним читацьким групам підбиралася література для занять виробничого навчання по таким темам: новітні технології на виробництві, ресурсозберігаючі ресурси, охорона праці на робочих місцях та ін.

На 01.01.2017 року довідково-інформаційний фонд технічних бібліотек залізниці становить – 313364 примірників. Із них –118569 – технічна література. В тому числі література по залізничному транспорту - 71446 примірників.

Сектор комплектування НТБ здійснює поточне формування довідково–інформаційного фонду НТБ та всіх її філій. Комплектування фонду здійснюється на основі опрацювання прайс-листків видавництв «Знання», «Аристей», «Основа», «Дельта» та інших. Складається зведене замовлення для всіх технічних бібліотек залізниці та відправляється до торгівельних представників видавництв.

На 01.01.17 року в технічних бібліотеках залізниці нараховувалось 15901 читач, яким було видано 241918 примірників документів. В 2016 році було проведено 53 Дні інформації, 12 Днів фахівця, виконано 633 бібліографічних запити, проведено – 58 інших заходів пропаганди технічних знань. Підготовлено 104 книжкові виставки, в т.ч. 3 – «нових надходжень», решта – тематичні по актуальним проблемам роботи залізничного транспорту. Організовано 11 книжкових виставок, в т.ч. 3 – «нових надходжень», решта - тематичні, такі як: «Робота залізниць в зимових умовах», «Охорона праці на залізничному транспорті», «Високошвидкісні залізничні магістралі», «Вантажні вагони нового покоління», «Реформування залізничного транспорту України» та інші.

По регіональній філії «Південно-Західна залізниця» постійно проводиться робота по залученню населення до занять фізичною культурою й спортом, відповідно до заходів, розроблених на філії, організовуються і проводяться змагання серед працівників філії, готуються збірні команди для участі у змаганнях різних рівнів (від міських до міжнародних).

В спортивному клубі культивуються наступні види спорту: баскетбол, волейбол, футбол, міні-футбол, регбі, легка атлетика, веслування на байдарках і каное, бодібілдинг, теніс настільний, шейпінг та фітнес.

Для створення необхідних медичко-відновлювальних умов для відвідувачів спортивних секцій, у спортивному клубі працює фельдшер. В наявності є медичний кабінет з необхідними медичними засобами та застосуваннями для отримання першої медичної допомоги. Для медичного контролю тиску, ваги, росту в наявності є тонометр, терези та інше. Також в наявності у спортивному клубі є масажний стіл, а для відновлення та реабілітації функцій організму працює відновлювальний центр.

Групи з фітнесу протягом року відвідувало близько 50 чоловік, а тренажерний зал 43 чоловіка. За бажанням відвідувачів спортивних секцій та оздоровчих груп інструкторами з фізкультури спортивного комплексу можуть бути розроблені та втілені у процес тренування комплексні індивідуальні плани з фітнесу та бодібілдингу, які надають можливість побачити динаміку росту фізичної підготовленості.

Вагомий вплив у розвиток спортивного руху на залізниці та пропаганді здорового способу життя серед молоді, відіграє навчально-спортивний відділ клубу, де працює 6 штатних тренерів з футболу, які проводять заняття у 13-ти навчальних групах.

Щорічно, на передових позиціях у сучасному веслувальному спорті країни і міста, знаходиться і спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Локомотив» Південно-Західної залізниці.

У 2016 році спортивним клубом залізниці - ДФСК «Локомотив» було організовано і проведено такі спортивно-масові заходи:

- організовано та проведено турнір з настільного тенісу серед команд регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вікової категорії до 40 та 40+ 26 лютого 2016 року м. Київ. Кількість учасників – 36 чоловік. В загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Козятинської дирекції залізничних перевезень;

- організовано та проведено чемпіонат з волейболу серед чоловічих команд регіональної філії «Південно-Західна залізниця»: 1-й тур 25 березня, 2-й тур 08 квітня, 3-й тур 22 квітня, 4-й тур 13 травня, 5-й тур 27 травня, фінал – 03 червня 2016 року в місті Києві. Загальна кількість учасників – 120 чол. В змаганнях за І місце перемогла команда локомотивного депо Конотоп.

- організовано та проведено чемпіонат з міні-футболу серед чоловічих команд регіональної філії «Південно-Західна залізниця»: 1-й тур 8 квітня, 2-й та 3-й тури 15 квітня, 4-й та 5-й тури 13 травня, фінал 17 червня 2016 року в місті Києві. Загальна кількість учасників -120 чоловік. В змаганнях за І місце перемогла команда регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

- збірна команда регіональної філії «Південно-Західна залізниця» приймала участь у міжнародному турнірі з міні-футболу, присвяченого пам’яті Героя України Г.М. Кірпи в місті Чоп 30 липня 2016 року. Команда посіла ІІІ місце серед 12 команд.

- організовано та проведено XVIII Спартакіаду регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з 30 червня по 02 липня 2016 року в місті Києві. Приймало участь 6 команд, які виборювали нагороди у 7 видах спорту. Перше загальнокомандне місце виборола команда Конотопської дирекції залізничних перевезень.

- організовано та проведено турнір з настільного тенісу серед жіночих та чоловічих збірних команд регіональної філії «Південно-Західна залізниця» в місті Києві 02 грудня 2016 року. Загальна кількість учасників 20 чоловік. Перше загальнокомандне місце серед чоловіків виборола команда Козятинської дирекції залізничних перевезень та перше загальнокомандне місце серед жінок виборола команда Коростенської дирекції залізничних перевезень.

Групи з шейпінгу протягом 2016 року відвідувало близько 40 чоловік, тренажерний зал 25 чоловік. За бажанням відвідувачів спортивних секцій та оздоровчих груп інструкторами з фізкультури спортивного комплексу «Локомотив» можуть бути розроблені та втілені у процес тренування комплексні індивідуальні плани з фітнесу та бодібілдингу, які надаватимуть можливість побачити динаміку росту фізичної підготовки.

Головне завдання СДЮШОР – готувати резерв для національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное. СДЮШОР «Локомотив» постійно виконує це завдання. Так, у 2016 році школа нараховує 78 вихованців, із них 1 вихованець – дитина працівника регіональної філії «Південно-Західна залізниця». У 2016 році четверо вихованців «Локомотиву» виконали норму кандидата у майстри спорту України, 10 вихованців І спортивний розряд, 25 вихованців – юнацькі спортивні розряди. Також протягом 2016 року вихованці школи приймали участь в Чемпіонатах міста в своїй віковій категорії та Чемпіонатах України. Було здобуто безліч нагород різного ґатунку: золота – 75 шт., срібна – 60 шт., бронзова – 70 шт.

На сьогодні на спортивних спорудах залізниці мають можливість займатися спортом, фізичною та оздоровчою культурою, активним відпочинком не тільки працівники нашої магістралі, а й місцеве населення району, міста, молодь, діти та в цілому усі бажаючі. Загальна кількість відвідувачів за звітний період складає понад 1300 чол. Це значно покращені показники, в порівнянні з минулими роками.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05