РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Нагороди залізничників
Охорона здоров'я залізничників
Підготовка кадрів
Культура і спорт
Праця жінок та підлітків
Соціальний розвиток
Відпочинок та оздоровлення
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Відпочинок та оздоровлення

Протягом 2016 року оздоровилось і відпочило у відомчих оздоровчих закладах: санаторіях «Світязянка», «Медичний центр реабілітації залізничників» в м. Хмільник та лінійній лікарні в с. Клубівка 11322 залізничників, в тому числі 1906 чол. - з інших філій публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Успішно функціонують дитячі здравниці, де діти залізничників мають можливість щорічно оздоровитись, отримати запас бадьорості та настрою. У дитячих оздоровчих таборах відпочинку «Дубки», «Зорька» та відомчих оздоровчих закладах залізниці оздоровлено за літній сезон 2016 року 1622 дитини із сімей залізничників.

У дитячих таборах щорічно створюються безпечні умови для проживання та харчування, забезпечується охорона їх життя і здоров'я, посилюється санітарно-гігієнічний та протиепідемічний нагляд. Обладнуються відповідним чином медичні пункти, спортивні майданчики, відкриті водойми та санітарно-побутові приміщення. Проводяться культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи. Організація культурно-масової роботи дітей проводиться згідно з розробленим тематичним планом роботи з дітьми, який спрямований на виховання у них національної свідомості, почуття патріотизму, на відродження національних обрядів та звичаїв. Під час кожної зміни з дітьми проводяться різноманітні конкурси: «Ерудитів», «Української пісні», «Веселі старти», а також танцювальні вечори, літературні вікторини про Південно-Західну залізницю. Для дітей запрошуються з концертами художні колективи, циркові виконавці.

Так для фізичного розвитку та загартовування дітей в ДОТ «Дубки» функціонують стадіон та три спортивні майданчики, які укомплектовані для гри в волейбол, піонербол та теніс. Функціонують танцювальний, туристичний та гурток творчого мистецтва. Проводяться різноманітні конкурси, які виховують творчий потенціал та розвивають артистичні здібності у дітей, серед них: «Містер та міс Дубки», «Дубки мають таланти», «Танцюють всі», «Карнавал».

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05