РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Нагороди залізничників
Охорона здоров'я залізничників
Підготовка кадрів
Культура і спорт
Праця жінок та підлітків
Соціальний розвиток
Відпочинок та оздоровлення
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Охорона здоров'я залізничників

Медичні заклади про себе:

Протягом останніх років медичні заклади залізниці активно співпрацюють зі страховими компаніями за програмами добровільного медичного страхування, що дозволяє покращити фінансування та забезпечувати на належному рівні надання медичних послуг застрахованим залізничникам.

Питання реабілітації та профілактики захворювань залізничників успішно вирішує Медичний центр реабілітації залізничників Хмільник, де щороку покращують своє здоров’я близько 7 тисяч залізничників. В розпорядженні пацієнтів чудовий лікувально-діагностичний комплекс з бальнео-лікувальним відділенням, оснащений найсучаснішим вітчизняним та імпортним обладнанням, а лікувальний арсенал фізіотерапевтичних, бальнеологічних, психотерапевтичних, мануальних та нетрадиційних методів лікування дозволяє досягти позитивного результату в лікуванні пацієнтів з різними захворюваннями опорно-рухомого апарату, запальними процесами, хворобами хребта, травмами та цілим рядом інших захворювань.


Висококваліфікований колектив медичних працівників залізниці, сучасна матеріально-технічна база та потужний діагностично-лікувальний потенціал дозволяє забезпечувати на високому рівні здоров’я та якість життя працівників залізниці.

На сьогоднішній день лікувально-профілактичні заклади Південно-Західної залізниці забезпечують надання медичної допомоги майже 300 тисячам працівникам залізничного транспорту, з них більш ніж 57 тисячам пенсіонерів та близько 68 тисяч членів родин залізничників. Крім цього медичні заклади залізниці надають медичні послуги і місцевому населенню, яке проживає територіально близько до медичного закладу, або якщо цей медичний заклад єдиний в населеному пункті.

На базі Дорожньої клінічної лікарні №2 ст. Київ успішно працює «Центр здоров'я жінки». Сучасна робота центру дозволяє проводити широкий спектр лабораторних досліджень. Крім загально-клінічних проводяться дослідження гормонального дзеркала, пренатальні скринінги онкомаркерів, ТОRСН-інфекцій методом ІФА і ПЦР. В центрі проводяться консультативні прийоми подружніх пар, підготовка до вагітності з подальшим спостереженням і родорозрішенням. Сьогодні в клініці ведуть прийом висококваліфіковані спеціалісти: акушер-гінекологи, мамолог, гінеколог-репродуктор та інші. Дорожня станція переливання крові – медичний заклад залізниці, основним завданням якого є заготівля і переробка донорської крові та її компонентів для забезпечення медичних закладів залізниці, а це біля 2 тисяч літрів донорської крові щорічно. Станція надає медичні послуги по обстеженню клінічного, імунологічного та імуноферментного аналізу крові хворих не тільки медичних закладів залізниці, а й лікувальним закладам міста та фізичним особам. Проводить не тільки донорський плазмофорез, але й лікувальний, широта терапевтичного впливу якого суттєво перевершує деякі інші методики серед екстракорпорального очищення крові.

І це не повний перелік надання медичних послуг у відомчих медичних закладах залізниці. Трудовий колектив медичних закладів Південно-Західної залізниці і надалі буде прикладати зусилля для покращення здоров'я працівників залізниці, які забезпечують безпеку руху та пенсіонерів ветеранів-залізничників.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05