РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Нагороди залізничників
Охорона здоров'я залізничників
Підготовка кадрів
Культура і спорт
Праця жінок та підлітків
Соціальний розвиток
Відпочинок та оздоровлення
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Підготовка фахівців та підвищення кваліфікації

Фахівців для підрозділів залізниці готують Державний економіко-технологічний університет транспорту (офіційний сайт http://www.detut.edu.ua), Вінницький транспортний коледж (офіційний сайт http://transkol.com.ua), Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ( http://www.kemt.kiev.ua/new/ ) та Київський технікум залізничного транспорту (офіційний сайт http://ktzht.org.ua ).

На базі цих учбових закладів проводиться підвищення кваліфікації керівників та фахівців Південно-Західної залізниці.

Кадри робітничих професій готує Відокремлений підрозділ «Центр професійного розвитку персоналу «ДТГО «Південно-Західна залізниця». Щороку у Центрі професійного розвитку персоналу проходять підготовку і перепідготовку близько 550 робітників та підвищують кваліфікацію близько 900 робітників по 20 професіям.Навчальний корпус Київської технічної школи


Кабінет «Пасажирські електровози» тренажер машиніста електровоза ЧС-4


Кабінет інформатики Центру професійного розвитку персоналу

Центр підготовки рядового складу відомчої воєнізованої охорони «Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» проводить навчання керівників та фахівців пожежних та стрілецьких підрозділів, пожежників та стрільців, а також працівників, які пов’язані з перевезенням небезпечних вантажів.


Також кадри робітничих професій для підрозділів залізниці готують: Київське вище професійне училище залізничного транспорту, Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, Жмеринське вище професійне училище, Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

В останні роки підрозділами Південно-Західної залізниці особлива увага приділяється розвитку матеріальної бази Малої залізниці, яка складається: з двох станцій – «Вишенька» та «Яблунька», залізничної колії довжиною 2,5 кілометра, віадуку довжиною 100 метрів, 7 стрілочних переводів, трьох локомотивів (двох тепловозів серії ТУ-7, паровоза), та з трьох пасажирських вагонів.

Щорічно на протязі навчального року при 20 школах міста та безпосередньо на базі дитячої залізниці проходять теоретичне навчання в гуртках ‛Юний залізничник‛ близько 435 школярів.

Кожен рік на початку травня місяця проводиться урочисте відкриття виробничої практики юних залізничників, яка проходить до кінця серпня з 11-00 до 16-00 по суботах, неділях та святкових днях; по п’ятницях - відповідно до заявок організацій і закладів освіти.

Адреса Київської дитячої залізниці: вул. Шамрила, 4. Контактний телефон начальника дитячої залізниці - 458-48-34.Нагородження переможців конкурсу «Кращий по професії»
Потяг Київської дитячої залізниці
Юні залізничники Київської дитячої залізниці
 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05