РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Нагороди залізничників
Охорона здоров'я залізничників
Підготовка кадрів
Культура і спорт
Праця жінок та підлітків
Соціальний розвиток
Відпочинок та оздоровлення
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Соціальний розвиток залізниці

Створення належних умов та гідна оплата праці, забезпечення соціальних гарантій для працівників залізниці — питання, які постійно перебувають у центрі уваги керівництва регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та Дорпрофсожу.

У 2016 році мали змогу безкоштовно лікуватись у відомчих медичних закладах залізниці всі бажаючі застраховані працівники філії. Медичне страхування на протязі року забезпечували страхові компанії «Нафтагазстрах» та «Раритет».

Протягом 2016 року проводилась оплата рахунків працівникам залізниці й пенсіонерам за обстеження та лікування у спеціалізованих та відомчих медичних закладах відповідно до наданих рахунків. За 2016 рік виплачено коштів на пільги працівникам та пенсіонерам залізниці, передбачених колдоговором залізниці, на загальну суму 325853,00 тисяч гривень.

Українські залізниці – могутня транспортна система, яка за розмірами, обсягами перевезень та рівнем застосування технічних засобів посідає одне з перших місць, тому ми повинні забезпечити нашу галузь спеціалістами високого класу .

Фахівців для підрозділів філії готують Українська державна академія залізничного транспорту, Державний економіко-технологічний університет транспорту, Вінницький транспортний коледж, Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту та Київський технікум залізничного транспорту.

З метою якісного кадрового забезпечення та сприяння в набутті вищої освіти учнівською молоддю, здійснюється оплата за навчання в вищих навчальних закладах працівників залізниці та їх дітей, які набувають спеціальність, необхідну для залізниці за рахунок коштів залізниці. Комісією залізниці з розгляду питань про оплату підготовки фахівців для залізничного транспорту прийнято рішення оплатити навчання у 2016-2017 навчальному році - 1 чол. на суму 5250 грн.

Відповідно до діючого положення з метою забезпечення соціального захисту залізничників та їх дітей, які бажають реалізувати своє право на отримання вищої освіти, працівникам регіональної філії «південно-Західна залізниця» надається безпроцентна цільова позика на оплату навчання у вищих навчальних закладах. Так у 2016 році надана позика 3 працівникам на загальну суму 26500 грн.

Станом на 01.01.2017 року 296 сімей залізничників виховують 297 дітей - інвалідів. При наданні позики на оплату за навчання та надання безвідсоткової позики перевага надавалась дітям із багатодітних сімей, яких на залізниці налічується - 837 сімей залізничників.

Для подальшого проведення заходів соціальної політики та підтримки досягнутого рівня соціальної захищеності працівників і членів їх сімей, ветеранів Південно-Західної залізниці, наше завдання – надалі розвивати прогресивні технології в транспортуванні вантажів, нарощувати обсяги перевезень, вдосконалювати автоматизацію процесів вантажних перевезень, сприяти розвитку транзитного потенціалу нашої держави. Разом ми можемо поліпшувати економічні показники, якість обслуговування пасажирів та вантажовідправників, покращувати сервіс на вокзалах та у поїздах.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05