РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
Архів газети «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Дорпрофсож Південно-Західної залізниці

Iсторія дорожньої профспілкової організації починається з травня 1905 року, коли на нелегальних зборах на ст..Боярка було прийнято рішення про організацію Південно-Західної відділу спілки залізничників. І вже 6 листопада того ж року на ст..Жмеринка відбувся делегатський з’їзд робітників і службовців Південно-Західних залізниць на якому був прийнятий статут профспілки. У статуті була чітко сформульована мета профспілки – поліпшення економічного становища робітників і службовців. Актуальність цього питання, як основного завдання профспілки, пройшла випробування часом.

Сьогодні дорожня профспілкова організація Південно-Західної залізниці об’єднує 169 первинних, 1 об’єднану та 5 територіальних профспілкових організацій, на профобліку в яких перебувають 62338 членів профспілки. Серед них 45103 працюючих, 4688 учнів та студентів, 17987 жінок, 6548 молоді віком до 35 років.

До складу дорожнього комітету обрано 59 чол.

З метою удосконалення методів та форм роботи структурних підрозділів дорожньої профспілкової організації по захисту трудових, економічних прав та інтересів членів профспілки при Дорпрофсожі створено 5 професійних секцій.

Дорпрофсожем проводиться цілеспрямована робота по посиленню ролі колективних договорів у взаємовідносинах профспілкових комітетів з адміністрацією підприємств у вирішенні соціальних питань в трудових колективах. Для дорожнього комітету таким документом являється дорожній колективний договір, який завдяки активній співпраці з керівництвом залізниці щороку поповнюється додатковими пільгами і гарантіями для працівників. Тільки в минулому 2019 році на реалізацію пільг і гарантій, внесених в дорожній колективний договір витрачено 2 млрд.233 млн. 212 тис. грн., що на 22,6% вище попереднього року.

В дорожньому колективному договорі починаючи з 2000 року для голів профспілкових комітетів незвільнених від основної роботи передбачена доплата за виконання обов’язків в інтересах трудового колективу до розмірів посадових окладів заступників керівників підрозділів.

Активну роботу по захисту прав та інтересів членів профспілки проводить створена у 1996 році правова інспекція праці Дорпрофсожу. Статистика результатів роботи правової інспекції праці протягом 23 років свідчить про її вагомий внесок у забезпечення виконання своїх функцій дорожньою профспілковою організацією. Правовими інспекторами було проведено 2934 перевірки, за їх результатами у 272531 випадках захищені конкретні трудові права членів нашої профспілкової організації, працівників різних категорій. Скасовано 1531 накази за якими були порушені трудові права наших спілчан, їм повернуто більше 83 млн. грн. незаконно утриманих або недоплачених коштів, з яких первинним організаціям від їхніх членів надійшли майже 830 тис.грн. профспілкових внесків. З метою реалізації концепції політики профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо роботи з молоддю з вересня 2004 року при Дорпрофсожі діє молодіжна рада.

Для посилення інформаційної роботи щодо діяльності дорожньої профспілкової організації створений сайт http://dprofpzz.org.ua

В першу неділю серпня поточного року п’ятий рік поспіль відзначався День профспілки залізничників і транспортних будівельників України, започаткований за ініціативою Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці і підтриманий Радою профспілки і Дорпрофсожами залізниць.

Одним з пріоритетних напрямків у роботі Дорпрофсожу щодо соціального захисту залізничників, транспортних будівельників і членів їх сімей, є турбота про збереження здоров’я та зниження захворюваності членів профспілки. Питання оздоровлення працівників залізниц,і утримання оздоровчих закладів за ініціативою Дорпрофсожу внесені в колективний договір.

У відповідності до положень розділу YII Колективного договору заходи щодо оздоровлення працівників залізниці та забезпечення гарантованого рівня медичної допомоги працюючим та ветеранам залізничного транспорту на протязі багатьох років успішно виконувались Дорожнім комітетом профспілки при активній фінансовій підтримці адміністрації залізниці.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба: 0(44)-4069708 факс 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Для ділового листування та звернення громадян: pzz@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-800-503-111