РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Правила перевезення вантажів
Роботи, послуги за вільними тарифами
Укладання договорів на залізниці
Перелік послуг, які надаються комерційним господарством
Послуги Жмеринської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт
Станції, відкриті для вантажних операцій на місцях загального користування
Перелік осіб, яким надається право дозволу на переадресування вантажів
Структурний підрозділ служба статистики
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Укладання договорів на залізниці

Шановні замовники залізничних послуг!

АТ «Укрзалізниця» розпочинає нову договірну кампанію по укладенню договорів про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом (далі – договори), які вводяться в дію яких з 01.04.2020.

З текстом договору можна ознайомитися:

Договір про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом

Керівництво користувачача

Для зручності замовників та прискорення реєстрації нового договору в автоматизованих системах АТ «Укрзалізниця», на базі АС «Клієнт-УЗ» буде реалізована можливість надання заяви про прийняття в цілому пропозиції (акцепт) укладення договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

  Телефонні номери служб підтримки програмного забезпечення АС Клієнт УЗ:
 • з питань роботи програмного забезпечення – (044) 230-60-15, (044) 309-66-11;
 • з питань встановлення сертифікату – (044) 309-69-49, ГІОЦ УЗ;
 • проблеми з VPN-з’єднанням – (044) 465-26-15, ГІОЦ УЗ.

Дію договорів про надання послуг буде припинено 31.03.2020 (включно).

Дякуємо, що Ви користуєтесь послугами АТ «Укрзалізниця»!

1. Договір про надання послуг (діє до 31.03.2020р)

 Інформаційний лист (файл Word)

  Порядок оформлення договорів про надання послуг за допомогою електронного цифрового підпису в АС «Клієнт УЗ» (файл PDF)

 Договір про надання послуг (діє до 31.03.2020р., файл Word) договір роздрукувати в 2-х екземплярах без коригування, обов’язково заповнювати від руки та підписати)

 Зразок звернення для укладення договору (файл Word)


Для укладання договору Ви можете звернутися до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» (ПЗЗ) за адресою: 01601, м.Київ, вул. Лисенка, 6, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця»:

- контактні телефони відповідальних працівників регіональної філії «ПЗЗ», що забезпечують ведення договірної роботи по Єдиних договорах: (044) 465-46-73, (044) 465-40-71, (044) 465-40-73.

Розрахунки за надані послуги здійснювати через філію «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» АТ «Укрзалізниця» (філія «ЄРЦ»). При оформлені платіжних доручень Замовник у графі «Призначення платежу» вказує наступне: «Оплата за перевезення вантажів та надані послуги згідно з Договором № (номер Договору), (дата укладання Договору), № особового рахунку, у т.ч. суму ПДВ».


На виконання постанови Правління Національного банку України «Про впровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» від 28.12.2018 №162 з 01.11.2019 всі платежі за укладеними договорами про надання послуг з організації перевезень здійснюватимуться виключно за наступними реквізитами:

Одержувач: Філія «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» АТ «Укрзалізниця» (філія «ЄРЦ» АТ «Укрзалізниця»);

Ідентифікаційний код філії: 40081279;

Банк одержувача: АТ «Ощадбанк»;

Поточний рахунок зі спеціальним режимом використання: UA623004650000000260333021667

З 05.08.2019 до 31.10.2019 зарахування коштів можливе одночасно як за вказаним в договорі про надання послуг, так і за новим поточним рахунком.

 Додаткова угода про двосторонню зміну банківський реквізитів

До уваги замовників залізничних послуг (ProZorrо.Продажі)!

АТ «Укрзалізниця» розпочинає кампанію з підписання додаткових угод щодо продажу послуг із використання власних вагонів АТ «Укрзалізниця» з застосуванням ЕТС «ProZorrо.Продажі».

Текст додаткової угоди розміщено на сайтах регіональних філій АТ «Укрзалізниця» (залізницях) та філії «ЦТЛ».

Для укладення додаткової угоди необхідно роздрукувати додаткову угоду в двох примірниках, заповнити і підписати зі своєї сторони та направити до філії «ЦТЛ» АТ «Укрзалізниця» або відповідної регіональної філії АТ

«Укрзалізниця» (в залежності від того, де укладався Договір про надання послуг) для підписання зі сторони АТ «Укрзалізниця» та реєстрації в електронній базі даних.

Увага!!! Наявність додаткової угоди для участі в аукціоні не обов’язкова. У разі відсутності Додаткової угоди, переможець електронних торгів надає підписану зі своєї сторони Додаткову угоду наручно (особисто) до

відповідної регіональної філії (залізниці) або філії «ЦТЛ» у строк, який спливає о 18:00 в день наступного робочого дня після дати формування протоколу електронних торгів в ЕТС.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації (044)465-22-22.

 Процес організації продажу послуг

 Додаток2_ДУ_ProZorro

До уваги клієнтів (по малодіяльним станціям)!

Додаткова угода до Договору про надання послуг, предметом якої є подача й забирання вагонів та контейнерів для навантаження або вивантаження на малодіяльні вантажні станції, для виконання комерційних операцій, а також роботи пов’язані з прийманням, видачею, навантаженням і вивантаженням (додаток 1).

Примітка. У зв’язку з запровадженням нової послуги «Подача й забирання вагонів та контейнерів для навантаження або вивантаження на малодіяльні вантажні станції, для виконання комерційних операцій, а також роботи пов’язані з прийманням, видачею, навантаженням і вивантаженням» виникає необхідність підписання додаткової угоди до договору про надання послуг.

Ця додаткова угода представлена на сайті для ознайомлення користувачами даної послуги. З метою укладання додаткової угоди, необхідно звернутися користувачам до регіональної філії для узгодження деякої інформації за телефонами: (044) 465-46-73, 465-40-73, 465-40-71,465-40-78.

 Додаткова угода до Договору про надання послуг

2. Договір про надання послуг з організації курсування власних
вантажних вагонів на коліях загального користування

Для укладання договору «Про надання послуг з організації курсування власних вантажних вагонів на коліях загального користування», підприємство звертається до регіональної філії з листом на керівника регіональної філії  Зразок

 Про надання послуг з організації курсування власних вантажних вагонів на коліях загального користування (файл Word) договір роздрукувати в 2-х екземплярах без коригування, обов’язково заповнювати від руки та підписати)

Адреса: 01601, м.Київ, вул. Лисенка, 6, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», конт.тел. (044) 465-46-73, 465-40-71, 465-40-73.

Перелік необхідних документів для укладання вищезазначених договорів:

 1. Довіреність від імені юридичної особи, що підтверджує повноваження особи на підписання договору (у разі підписання договору особою, не уповноваженої на це статутними документами).
 2. Копії документів на підтвердження повноважень особи, яка видає довіреність (копія протоколу та наказу про призначення уповноваженої особи).
 3. Копія Статуту підприємства, з усіма змінами та додатками (без обмеження щодо суми укладення договорів).
 4. Копія свідоцтва (витягу) про реєстрацію платника податку на додану вартість форма № 2-ПДВ (у разі наявності) або копія свідоцтва про сплату єдиного податку.
 5. Довідка Банку з вказівкою банківських реквізитів та рахунків фірми.
 6. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, виданий не пізніше ніж за 2 тижні до пред’явлення, із зазначенням наступних відомостей: місцезнаходження; вищий орган управління; керівник юридичної особи; відомості про осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності; основні види діяльності юридичної особи, та обмеження щодо суми укладення договорів.

Копії документів повинні бути належним чином засвідчені.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05