[На початок]

«Діє з 25.03.2018. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»
Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Лазірки  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 07:22 07:23 2018-01-012018-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 09:09 09:10 2018-01-012018-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 12:50 12:51 2018-01-012018-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:38 14:39 2018-01-012018-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 15:45 15:46 2018-01-012018-12-09
6368* крім сб. Гребінка – Лубни 17:32 17:33 2018-01-012018-12-09
6367* крім сб. Лубни – Гребінка 19:01 19:02 2018-01-012018-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 20:53 20:54 2018-01-012018-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:18 01:19 2018-01-012018-12-09
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:26 02:30 2018-01-012018-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ