[На початок]

Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!
Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Вили  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 07:04 07:05 2016-12-112017-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 09:30 09:31 2016-12-112017-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 12:33 12:34 2016-12-112017-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:53 15:06 2016-12-112017-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 15:29 15:30 2016-12-112017-12-09
6368* крім сб. Гребінка – Лубни 17:48 17:49 2016-12-112017-12-09
6367* крім сб. Лубни – Гребінка 18:43 18:44 2016-12-112017-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 21:09 21:10 2016-12-112017-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:04 01:05 2016-12-112017-12-09
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:42 02:43 2016-12-112017-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ