[На початок]

Для надійності погоджуйте розклад на станціях
Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Лубни  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 03:02 03:07 2016-12-112018-12-09
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 06:43 06:45 2016-12-112018-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 09:49 09:51 2016-12-112018-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 12:14 12:15 2016-12-112018-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 14:59 15:09 2016-12-112018-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 15:23 15:24 2016-12-112018-12-09
6368* крім сб. Гребінка – Лубни 18:07 2016-12-112018-12-09
6367* крім сб. Лубни – Гребінка 18:25 2016-12-112018-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 21:32 21:34 2016-12-112018-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 00:44 00:45 2016-12-112018-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ