[На початок]

«Діє з 25.03.2018. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»
Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Ромодан  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 03:48 03:53 2018-01-012018-12-09
6688/6687* щоденно Ромодан – Крюків-на-Дніпрі 03:59 2018-01-012018-12-09
6724* щоденно Ромодан – Полтава-Південна 04:42 2018-01-012018-12-09
6541 щоденно Ромодан – Ромни 04:52 2018-01-012018-12-09
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 05:57 2018-01-012018-12-09
6542 щоденно Ромни – Ромодан 10:20 2018-01-012018-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 10:47 10:57 2018-01-012018-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 11:11 11:30 2018-01-012018-12-09
6683/6684* щоденно Кременчук-пас – Ромодан 11:29 2018-01-012018-12-09
6543/6931* щоденно Ромодан – Бахмач пас. 11:46 2018-01-012018-12-09
6544* щоденно Ромни – Ромодан 14:03 2018-01-012018-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 14:08 14:13 2018-01-012018-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 16:03 16:19 2018-01-012018-12-09
6684/6683* щоденно Ромодан – Кременчук-пас 16:20 2018-01-012018-12-09
6545/6933 щоденно Ромодан – Бахмач пас. 17:07 2018-03-252018-10-28
6725* щоденно Полтава-Південна – Ромодан 20:45 2018-01-012018-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 22:17 2018-01-012018-12-09
6687/6688* щоденно Кременчук-пас – Ромодан 23:10 2018-01-012018-12-09
6934/6546 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 23:41 2018-01-012018-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 23:48 23:56 2018-01-012018-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ