[На початок]

Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!
Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Ромодан  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 03:41 03:44 2016-12-112017-12-09
6688/6687* щоденно Ромодан – Крюків-на-Дніпрі 04:04 2016-12-112017-12-09
6724* щоденно Ромодан – Полтава-Південна 04:45 2016-12-112017-12-09
6541 щоденно Ромодан – Ромни 04:52 2016-12-112017-12-09
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 05:57 2016-12-112017-12-09
6542 щоденно Ромни – Ромодан 10:20 2016-12-112017-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 10:47 10:57 2016-12-112017-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 11:11 11:30 2016-12-112017-12-09
6683/6684* щоденно Кременчук – Ромодан 11:25 2016-12-112017-12-09
6543/6931* щоденно Ромодан – Бахмач пас. 11:53 2016-12-112017-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 14:07 14:15 2016-12-112017-12-09
6544* щоденно Ромни – Ромодан 14:10 2016-12-112017-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 16:03 16:19 2016-12-112017-12-09
6684/6683* щоденно Ромодан – Кременчук 16:30 2016-12-112017-12-09
6545/6933 щоденно Ромодан – Бахмач пас. 17:07 2016-12-112017-12-09
6725* щоденно Полтава-Південна – Ромодан 20:44 2016-12-112017-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 22:17 2016-12-112017-12-09
6687/6688* щоденно Кременчук – Ромодан 23:09 2016-12-112017-12-09
6934/6546 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 23:41 2016-12-112017-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 23:48 23:57 2016-12-112017-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ