[На початок]

Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!
Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Полтава-Південна  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6531* щоденно Полтава-Південна – Кременчук 03:53 2016-12-112017-12-09
6654*/6572 щоденно Полтава-Південна – Лозова 04:58 2016-12-112017-12-09
6571 щоденно Красноград – Полтава-Південна 06:43 2016-12-112017-12-09
6530* щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 06:51 2016-12-112017-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 06:53 07:18 2016-12-112017-12-09
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 07:10 08:01 2016-12-112017-12-09
6291* щоденно Огульці – Полтава-Південна 07:22 2016-12-112017-12-09
6656*/6574 щоденно Полтава-Південна – Лозова 08:05 2016-12-112017-12-09
6724* щоденно Ромодан – Полтава-Південна 08:10 2016-12-112017-12-09
6533* щоденно Полтава-Південна – Кременчук 09:00 2016-12-112017-12-09
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 09:44 2016-12-112017-12-09
6294 щоденно Полтава-Південна – Огульці 09:55 2016-12-112017-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 10:40 2016-12-112017-12-09
6532 щоденно Крюків-на-Дніпрі – Полтава-Південна 12:23 2016-12-112017-12-09
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 13:40 2016-12-112017-12-09
6353* щоденно Огульці – Полтава-Південна 13:48 2016-12-112017-12-09
6653/6575 щоденно Лозова – Полтава-Південна 13:53 2016-12-112017-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 14:27 15:14 2016-12-112017-12-09
6535* щоденно Полтава-Південна – Кременчук 15:51 2016-12-112017-12-09
6725* щоденно Полтава-Південна – Ромодан 17:10 2016-12-112017-12-09
6660/6578 щоденно Полтава-Південна – Лозова 17:29 2016-12-112017-12-09
6506* щоденно Полтава-Південна – Огульці 17:52 2016-12-112017-12-09
6805* щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 18:20 2016-12-112017-12-09
6534* щоденно Кременчук – Полтава-Південна 18:37 2016-12-112017-12-09
6295* щоденно Огульці – Полтава-Південна 18:51 2016-12-112017-12-09
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 19:07 2016-12-112017-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 19:54 2016-12-112017-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 20:00 2016-12-112017-12-09
6298* щоденно Полтава-Південна – Коломак 20:17 2016-12-112017-12-09
6652*/6580 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:50 2016-12-112017-12-09
6537* щоденно Полтава-Південна – Кобеляки 21:20 2016-12-112017-12-09
6357* щоденно Огульці – Полтава-Південна 22:00 2016-12-112017-12-09
6806* щоденно Кобеляки – Полтава-Південна 22:21 2016-12-112017-12-09
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 22:34 2016-12-112017-12-09
6536* щоденно Кременчук – Полтава-Південна 23:19 2016-12-112017-12-09
6505* щоденно Огульці – Полтава-Південна 00:18 2016-12-112017-12-09
6352* щоденно Полтава-Південна – Огульці 02:07 2016-12-112017-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ