[На початок]

«Діє з 25.03.2018. Для надійності погоджуйте розклад на станціях»
Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. 136 км  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 07:43 07:44 2018-01-012018-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 08:47 08:48 2018-01-012018-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 13:12 13:13 2018-01-012018-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:17 14:18 2018-01-012018-12-09
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 14:57 14:58 2018-01-012018-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 16:06 16:07 2018-01-012018-12-09
6368* крім сб. Гребінка – Лубни 17:11 17:12 2018-01-012018-12-09
6367* крім сб. Лубни – Гребінка 19:25 19:26 2018-01-012018-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 20:32 20:33 2018-01-012018-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:34 01:35 2018-01-012018-12-09
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:07 02:08 2018-01-012018-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ