[На початок]

Для надійності погоджуйте розклад на станціях
Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. З.п. 136 км  (Полтавська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361* щоденно Ромодан – Гребінка 07:43 07:44 2016-12-112017-12-09
6364/6726/6358 щоденно Гребінка – Огульці 08:50 08:51 2016-12-112017-12-09
6351*/6721/6363 щоденно Коломак – Гребінка 13:12 13:13 2016-12-112017-12-09
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:18 14:19 2016-12-112017-12-09
6656*/6574 щоденно Полтава-Південна – Лозова 14:57 14:58 2016-12-112017-12-09
6723/6365 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 16:07 16:08 2016-12-112017-12-09
6368* крім сб. Гребінка – Лубни 17:13 17:14 2016-12-112017-12-09
6367* крім сб. Лубни – Гребінка 19:25 19:26 2016-12-112017-12-09
6370* щоденно Гребінка – Ромодан 20:34 20:35 2016-12-112017-12-09
6727/6369* щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:35 01:36 2016-12-112017-12-09
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:09 02:10 2016-12-112017-12-09
ElTrain v3.0
© 2005-2012 М ІОЦ ПЗЗ