[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Загальці  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 04:06 04:07 2018-10-282018-12-15
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 04:36 04:37 2018-10-282018-12-08
6604 щоденно Малин – Святошин 05:23 05:24 2018-10-282018-12-08
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 05:59 06:00 2018-09-032018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 06:30 06:31 2018-10-282018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 07:38 07:40 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 08:12 08:13 2018-01-012018-12-08
6605 крім нд. Святошин – Коростень 08:12 08:13 2018-01-012018-12-08
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 08:41 08:42 2018-10-282018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 09:35 09:36 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:08 11:09 2018-01-012018-12-08
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 11:26 11:27 2018-01-012018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 11:42 11:43 2018-10-282018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 13:38 13:39 2018-10-282018-12-08
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 13:46 13:47 2018-10-282018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:16 14:17 2018-10-282018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 14:54 14:55 2018-10-282018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 14:54 14:55 2018-10-282018-12-08
6630 щоденно Тетерів – Святошин 15:51 15:52 2018-10-282018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:54 15:55 2018-01-012018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 16:36 16:37 2018-01-012018-12-08
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 17:36 17:37 2018-10-282018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 19:23 19:24 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 20:00 20:01 2018-01-012018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:05 20:06 2018-01-012018-12-08
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 20:39 20:40 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 20:54 20:55 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 22:05 22:06 2018-10-282018-12-08
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 22:26 22:27 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05