[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Бородянка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 04:20 04:21 2018-03-252018-12-15
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 04:56 04:57 2018-03-252018-12-08
6604 щоденно Малин – Святошин 05:32 05:33 2018-01-012018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 06:08 06:09 2018-03-252018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 06:29 06:30 2018-03-252018-12-15
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 06:48 2018-03-252018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:10 07:11 2018-03-252018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 07:30 07:31 2018-01-012018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 08:04 08:05 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 08:04 08:05 2018-01-012018-12-08
6607 щоденно Святошин – Бородянка 08:32 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 08:50 08:51 2018-03-252018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 09:27 09:28 2018-01-012018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 09:52 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 11:14 11:15 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:16 11:17 2018-01-012018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 11:36 11:37 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 13:11 13:12 2018-08-062018-12-08
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 13:42 13:43 2018-03-252018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 14:19 14:20 2018-02-272018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 15:07 15:08 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 15:07 15:08 2018-03-252018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:46 15:47 2018-01-012018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 16:11 16:12 2018-03-252018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 16:28 16:29 2018-01-012018-12-08
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 17:45 17:46 2018-01-012018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 19:15 19:16 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 19:40 19:50 2018-01-012018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:14 20:15 2018-01-012018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 20:31 20:32 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:03 21:04 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:56 21:57 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 22:35 22:36 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05