[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Буча  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 04:14 04:15 2018-03-252018-12-08
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 04:52 04:53 2018-03-252018-12-15
6604 щоденно Малин – Святошин 06:04 06:05 2018-01-012018-12-15
7002 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 06:24 06:26 2018-03-252018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 06:40 06:41 2018-03-252018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:58 06:59 2018-01-012018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:02 07:04 2018-03-252018-12-15
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 07:16 07:17 2018-03-252018-12-15
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:19 07:21 2018-03-252018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:33 07:34 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:33 07:34 2018-01-012018-12-08
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:38 07:39 2018-03-252018-12-15
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 07:49 07:51 2018-03-252018-12-15
6607 щоденно Святошин – Бородянка 08:01 08:02 2018-03-252018-12-15
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:16 08:17 2018-01-012018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:24 08:25 2018-03-252018-12-15
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:39 08:40 2018-03-252018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:55 08:56 2018-01-012018-12-15
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:01 09:02 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:23 09:24 2018-03-252018-12-15
7010 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:43 09:44 2018-03-252018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:22 10:23 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:42 10:43 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:46 11:47 2018-01-012018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:09 12:10 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:40 12:41 2018-08-062018-12-08
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 13:10 13:11 2018-03-252018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 14:52 14:53 2018-02-272018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:14 15:15 2018-01-012018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 15:39 15:40 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 15:39 15:40 2018-03-252018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:57 15:58 2018-01-012018-12-08
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:39 16:40 2018-03-252018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 16:59 17:00 2018-03-252018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 17:26 17:27 2018-01-012018-12-15
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:26 17:27 2018-01-012018-12-15
7018 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 18:02 18:03 2018-03-252018-12-15
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 18:13 18:14 2018-01-012018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:17 18:18 2018-01-012018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:43 18:44 2018-01-012018-12-15
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:53 18:54 2018-01-012018-12-15
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:01 19:02 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 19:07 19:08 2018-01-012018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:29 19:30 2018-03-252018-12-15
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:50 2018-01-012018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 20:00 20:01 2018-01-012018-12-15
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:02 2018-03-252018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:46 20:47 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:24 21:25 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:35 21:36 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:06 23:07 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05