[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Лісова Буча  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:47 03:50 2018-10-282018-12-08
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:07 05:09 2018-10-282018-12-15
6604 щоденно Малин – Святошин 06:07 06:09 2018-10-282018-12-08
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 06:43 06:45 2018-09-032018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:52 06:54 2018-01-012018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:16 07:18 2018-10-282018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:27 07:30 2018-01-012018-12-08
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:27 07:30 2018-01-012018-12-08
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:41 07:43 2018-10-282018-12-08
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 07:52 07:54 2018-10-282018-12-15
6607 щоденно Святошин – Бородянка 08:05 08:08 2018-10-282018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:49 08:52 2018-01-012018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:26 09:28 2018-10-282018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:25 10:27 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:56 10:59 2018-10-282018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:49 11:51 2018-01-012018-12-08
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:12 12:14 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:49 12:52 2018-10-282018-12-08
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 13:15 13:18 2018-10-282018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 14:32 14:34 2018-10-282018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:08 15:11 2018-01-012018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 15:38 15:40 2018-10-282018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 15:38 15:40 2018-10-282018-12-08
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:51 15:54 2018-01-012018-12-08
6630 щоденно Тетерів – Святошин 16:35 16:37 2018-10-282018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:20 18:22 2018-10-282018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:38 18:40 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 19:01 19:04 2018-01-012018-12-08
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:55 19:57 2018-01-012018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:49 20:51 2018-01-012018-12-08
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:18 21:21 2018-10-282018-12-08
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:38 21:40 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:09 23:11 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05