РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Ірпінь  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:48 03:49 2017-12-102018-03-24
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:00 05:01 2016-12-112018-03-24
6604 щоденно Малин – Борщагівка 06:13 06:22 2017-12-102018-12-08
7002 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 06:33 06:35 2017-12-102018-03-24
6606 щоденно Бородянка – Київ-Пас. (Приміський) 06:45 06:47 2017-12-102018-03-24
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:48 06:49 2017-12-102018-03-24
6610 щоденно Тетерів – Святошин 07:05 07:07 2017-12-102018-03-24
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 07:09 07:10 2017-12-102018-03-24
7004 крім сб., нд. Буча – Святошин 07:18 07:20 2017-12-102018-03-24
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:22 07:23 2017-08-242018-12-08
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:22 07:23 2017-08-242018-12-08
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:27 07:28 2017-12-102018-03-24
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:45 07:46 2017-12-102018-12-08
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 07:53 07:55 2017-12-102018-03-24
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:54 07:55 2017-12-102018-03-24
6607 щоденно Святошин – Бородянка 08:05 08:06 2017-12-102018-03-24
7005 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 08:29 08:30 2017-12-102018-03-24
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:36 08:44 2017-12-102018-03-24
6609 щоденно Борщагівка техн. – Тетерів 08:45 08:46 2017-12-102018-03-24
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 08:58 08:59 2017-12-102018-03-24
7010 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 09:13 09:15 2017-12-102018-03-24
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:31 09:32 2017-12-102018-03-24
7007 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 09:33 09:34 2017-12-102018-03-24
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 09:53 09:54 2017-12-102018-03-24
7012 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 10:28 10:29 2017-12-102018-03-24
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:32 10:33 2017-12-102018-03-24
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:54 11:55 2017-12-102018-12-08
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:17 12:18 2017-12-102018-03-24
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:30 12:31 2017-12-102018-03-24
6615 щоденно Борщагівка – Тетерів 12:58 12:59 2017-12-102018-03-24
6626 щоденно Тетерів – Борщагівка 15:00 15:01 2017-12-102018-03-24
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:04 15:05 2017-12-102018-03-24
7009 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 15:18 15:19 2017-12-102018-03-24
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:45 15:46 2017-12-102018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 15:47 15:48 2017-12-102018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 15:47 15:48 2017-12-102018-12-08
7014 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 16:01 16:02 2017-12-102018-03-24
7011 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 16:36 16:37 2017-12-102018-03-24
6630 щоденно Тетерів – Святошин 17:07 17:08 2017-12-102018-03-24
6621 щоденно Борщагівка техн. – Тетерів 17:30 17:31 2017-08-242018-03-24
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:31 17:32 2017-12-102018-03-24
7013 крім сб., нд. Святошин – Буча 17:44 17:45 2017-12-102018-03-24
7018 крім сб., нд. Буча – Святошин 18:05 18:06 2017-12-102018-03-24
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 18:08 18:09 2017-12-102018-03-24
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:25 18:26 2017-12-102018-03-24
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:34 18:35 2017-12-252018-03-24
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:48 18:49 2017-12-102018-03-24
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:57 18:58 2017-12-102018-12-08
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:06 19:07 2017-12-102018-03-24
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 19:31 19:32 2017-12-102018-03-24
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:43 19:44 2017-12-102018-03-24
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:51 19:52 2015-12-132018-03-24
7024 крім сб., нд. Буча – Святошин 20:05 20:06 2017-12-102018-03-24
6634 щоденно Тетерів – Борщагівка 20:25 20:26 2017-12-092018-03-24
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:54 20:55 2017-12-102018-12-08
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:14 21:15 2017-08-242018-12-08
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:43 21:44 2017-12-102018-03-24
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:14 23:15 2017-12-102018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05