[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Ірпінь  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 04:05 04:06 2018-03-252018-12-08
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:00 05:01 2018-03-252018-12-15
6604 щоденно Малин – Святошин 06:13 06:22 2018-01-012018-12-15
7002 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 06:30 06:32 2018-03-252018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 06:48 06:49 2018-03-252018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:48 06:49 2018-01-012018-12-15
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 07:11 07:12 2018-03-252018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:11 07:13 2018-03-252018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:23 07:24 2018-01-012018-12-08
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:23 07:24 2018-01-012018-12-15
7004 крім сб., нд. Бородянка – Святошин 07:25 07:27 2018-03-252018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 07:46 07:47 2018-03-252018-12-15
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:51 07:52 2018-03-252018-12-15
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 07:55 07:57 2018-03-252018-12-15
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:11 08:12 2018-01-012018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:33 08:44 2018-03-252018-12-15
7005 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 08:34 08:35 2018-03-252018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:45 08:46 2018-01-012018-12-15
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:06 09:07 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:31 09:32 2018-03-252018-12-15
7010 крім сб., нд. Клавдіїве – Борщ.-транз. 09:48 09:49 2018-03-252018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:30 10:31 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:32 10:33 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 11:54 11:55 2018-01-012018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:17 12:18 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:30 12:31 2018-01-012018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 13:00 13:01 2018-03-252018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:00 15:01 2018-02-272018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 15:04 15:05 2018-01-012018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 15:47 15:48 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 15:47 15:48 2018-03-252018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:47 15:48 2018-01-012018-12-08
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:34 16:35 2018-03-252018-12-15
6630 щоденно Тетерів – Святошин 17:07 17:08 2018-03-252018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 17:21 17:22 2018-01-012018-12-15
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:31 17:32 2018-01-012018-12-15
7018 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 18:07 18:08 2018-03-252018-12-15
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 18:08 18:09 2018-01-012018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:25 18:26 2018-01-012018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:34 18:35 2018-01-012018-12-15
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:48 18:49 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:57 18:58 2018-01-012018-12-15
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:06 19:07 2018-01-012018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:34 19:35 2018-03-252018-12-15
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:43 19:44 2018-01-012018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:51 19:52 2018-01-012018-12-15
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:07 20:08 2018-03-252018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 20:54 20:55 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 21:14 21:15 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:43 21:44 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:14 23:15 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05