РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Святошин  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:31 03:34 2017-12-102018-03-24
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:18 05:25 2016-12-112018-03-24
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:30 06:33 2017-12-102018-03-24
6604 щоденно Малин – Борщагівка 06:40 06:52 2017-12-102018-12-08
7002 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 06:47 2017-12-102018-03-24
7001 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 06:57 2017-12-102018-03-24
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:57 2017-12-102018-03-24
6606 щоденно Бородянка – Київ-Пас. (Приміський) 07:02 07:05 2017-12-102018-03-24
6605 крім нд. Святошин – Коростень 07:07 2017-08-242018-12-08
6605 по нд. Святошин – Яблунець 07:07 2017-08-242018-12-08
6610 щоденно Тетерів – Святошин 07:24 2017-12-102018-03-24
7004 крім сб., нд. Буча – Святошин 07:32 2017-12-102018-03-24
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:33 2017-12-102018-03-24
7003 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 07:42 2017-12-102018-03-24
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:43 07:46 2017-12-102018-03-24
6607 щоденно Святошин – Бородянка 07:50 2017-12-102018-03-24
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:01 08:11 2017-12-102018-12-08
7006 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 08:07 2017-12-102018-03-24
7005 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 08:17 2017-12-102018-03-24
6609 щоденно Борщагівка техн. – Тетерів 08:26 08:29 2017-12-102018-03-24
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 09:02 09:14 2017-12-102018-03-24
7008 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 09:11 2017-12-102018-03-24
7007 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 09:21 2017-12-102018-03-24
7010 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 09:27 2017-12-102018-03-24
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:48 09:51 2017-12-102018-03-24
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:09 10:12 2017-12-102018-03-24
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:14 10:17 2017-12-102018-03-24
7012 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 10:41 2017-12-102018-03-24
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:10 12:13 2017-12-102018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:12 12:15 2017-12-102018-03-24
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:33 12:38 2017-12-102018-03-24
6615 щоденно Борщагівка – Тетерів 12:40 12:43 2017-12-102018-03-24
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:45 14:48 2017-12-102018-03-24
7009 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 15:06 2017-12-102018-03-24
6626 щоденно Тетерів – Борщагівка 15:17 15:20 2017-12-102018-03-24
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:25 15:30 2017-12-102018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 16:04 16:07 2017-12-102018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 16:04 16:07 2017-12-102018-12-08
7014 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 16:14 2017-12-102018-03-24
7011 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 16:24 2017-12-102018-03-24
6621 щоденно Борщагівка техн. – Тетерів 17:02 17:15 2017-08-242018-03-24
6630 щоденно Тетерів – Святошин 17:23 2017-12-102018-03-24
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:28 2017-12-102018-03-24
7013 крім сб., нд. Святошин – Буча 17:32 2017-12-102018-03-24
7016 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 17:44 2017-12-102018-03-24
7015 крім сб., нд. Святошин – Клавдіїве 17:54 2017-12-102018-03-24
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 18:02 18:10 2017-12-102018-12-08
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:16 18:19 2017-12-252018-03-24
7018 крім сб., нд. Буча – Святошин 18:18 2017-12-102018-03-24
7017 крім сб., нд. Святошин – Немішаїве 18:36 2017-12-102018-03-24
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:38 18:41 2017-12-102018-12-08
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 18:42 19:00 2017-12-102018-03-24
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:08 19:11 2017-12-102018-06-03
7020 крім сб., нд. Клавдіїве – Святошин 19:21 2017-12-102018-03-24
7019 крім сб., нд. Святошин – Буча 19:31 2017-12-102018-03-24
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:33 19:36 2015-12-132018-03-24
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Святошин 19:44 2017-12-102018-03-24
7024 крім сб., нд. Буча – Святошин 20:18 2017-12-102018-03-24
6634 щоденно Тетерів – Борщагівка 20:41 20:44 2017-12-092018-03-24
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:43 20:58 2017-08-242018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:11 21:14 2017-12-102018-12-08
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 21:59 22:02 2017-12-102018-03-24
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:30 23:45 2017-12-102018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05