[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Борщагівка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:43 03:44 2018-03-252018-12-08
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:26 2018-03-252018-12-15
7402 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 05:57 2018-03-252018-12-15
7404 щоденно Борщагівка – Лівобережна 06:19 2018-01-012018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:25 06:26 2018-01-012018-12-15
7406 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 06:32 2018-01-012018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:39 06:40 2018-03-252018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 06:51 06:52 2018-03-252018-12-15
7407/7408 щоденно Борщагівка – Дарниця 07:01 2018-01-012018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 07:12 07:13 2018-03-252018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:18 07:19 2018-03-252018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:19 07:21 2018-03-252018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:35 07:36 2018-03-252018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:39 07:40 2018-01-012018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:43 2018-03-252018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:58 07:59 2018-01-012018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:08 08:09 2018-01-012018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:09 08:01 2018-03-252018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:15 08:16 2018-03-252018-12-15
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:19 08:20 2018-01-012018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:28 08:29 2018-03-252018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:42 08:43 2018-01-012018-12-15
7507 крім сб., нд. Київ-Дніпров. – Борщагівка 08:57 2018-01-012018-12-15
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:58 08:59 2018-01-012018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:12 09:13 2018-01-012018-12-15
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:13 09:14 2018-03-252018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 09:19 2018-03-252018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:28 09:29 2018-03-252018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:39 09:41 2018-03-252018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 09:54 09:55 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 10:02 10:03 2018-03-252018-12-15
7325/26 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 10:07 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:09 10:10 2018-01-012018-12-15
7327 щоденно Дарниця – Борщагівка 10:21 2018-03-252018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:53 2018-03-252018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:06 12:07 2018-08-062018-12-08
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:17 12:18 2018-01-012018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:36 12:37 2018-03-252018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:44 12:45 2018-01-012018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:40 14:41 2018-01-012018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:22 15:23 2018-01-012018-12-08
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:39 15:40 2018-02-272018-12-15
7424 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 15:57 2018-01-012018-12-15
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:13 2018-03-252018-12-15
7502 крім сб., нд. Борщагівка – Київ-Дніпров. 16:19 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 16:22 2018-03-252018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 16:22 2018-03-252018-12-15
7426 щоденно Борщагівка – Дарниця 16:27 2018-03-252018-12-15
7428 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 16:44 2018-03-252018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 16:55 2018-01-012018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:04 17:05 2018-03-252018-12-15
7430 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:06 2018-03-252018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:11 17:13 2018-03-252018-12-15
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:25 17:26 2018-03-252018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 17:27 17:28 2018-03-252018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:54 17:55 2018-03-252018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:04 18:05 2018-01-012018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:11 2018-01-012018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:24 18:25 2018-03-252018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 18:24 18:25 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:33 18:34 2018-01-012018-12-15
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:40 18:42 2018-01-012018-12-15
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:42 18:43 2018-03-252018-12-15
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 18:57 18:58 2018-01-012018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 19:00 19:01 2018-01-012018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:05 19:06 2018-01-012018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:16 19:17 2018-01-012018-12-15
7509 крім сб., нд. Київ-Дніпров. – Борщагівка 19:16 2018-01-012018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:28 2018-01-012018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 19:36 19:37 2018-01-012018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:38 19:39 2018-01-012018-12-15
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:53 19:54 2018-01-012018-12-15
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:53 19:55 2018-03-252018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:59 2018-03-252018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:10 20:11 2018-03-252018-12-15
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 20:13 20:14 2018-01-012018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:29 20:30 2018-01-012018-12-15
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:34 2018-03-252018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:36 20:37 2018-01-012018-12-15
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:42 20:43 2018-01-012018-12-15
7351 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:11 2018-01-012018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:19 21:20 2018-01-012018-12-15
7353 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 21:25 2018-01-012018-12-15
7355 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:46 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 22:08 22:08 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:50 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05