[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Борщагівка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:20 03:21 2018-10-282018-12-08
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:38 2018-10-282018-12-15
7402 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 05:57 2018-10-282018-12-15
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:25 06:26 2018-01-012018-12-15
7406 щоденно Борщагівка – Дарниця 06:33 2018-10-282018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:39 06:40 2018-10-282018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 06:50 06:51 2018-10-282018-12-15
7407/7408 щоденно Борщагівка – Дарниця 06:53 2018-10-282018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:06 07:07 2018-10-282018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 07:12 07:13 2018-09-032018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:16 07:18 2018-10-282018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:31 07:32 2018-10-282018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:39 07:40 2018-10-282018-12-15
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:47 2018-10-282018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:54 07:55 2018-10-282018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:06 08:07 2018-10-282018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:07 08:08 2018-10-282018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:13 08:14 2018-10-282018-12-08
6609 щоденно Борщагівка – Тетерів 08:19 08:20 2018-01-012018-12-15
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 08:24 2018-10-282018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:26 08:27 2018-10-282018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:42 08:43 2018-10-282018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 08:58 08:59 2018-10-282018-12-15
7417/18 щоденно Дарниця – Дарниця 09:08 09:09 2018-10-282018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 09:27 2018-10-282018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 09:42 09:43 2018-10-282018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:42 09:44 2018-10-282018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:59 10:00 2018-10-282018-12-15
7325/26 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 10:05 2018-10-282018-12-15
7327 щоденно Дарниця – Борщагівка 10:21 2018-03-252018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:29 10:30 2018-10-282018-12-15
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:53 2018-03-252018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:17 12:18 2018-01-012018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:21 12:22 2018-10-282018-12-08
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:44 12:45 2018-01-012018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:48 12:49 2018-10-282018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:40 14:41 2018-01-012018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:04 15:05 2018-10-282018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:21 15:22 2018-01-012018-12-08
7424 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 15:55 2018-10-282018-12-15
7011 крім сб., нд. Борщагівка – Клавдіїве 16:13 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 16:21 16:22 2018-10-282018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 16:21 16:22 2018-10-282018-12-08
7426 щоденно Борщагівка – Дарниця 16:23 2018-10-282018-12-15
7502 крім сб., нд. Борщагівка – Київ-Дніпров. 16:33 2018-10-282018-12-15
7428 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 16:44 2018-03-252018-12-15
7013 крім сб., нд. Борщагівка – Немішаїве 16:55 2018-01-012018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:04 17:05 2018-10-282018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:10 17:11 2018-10-282018-12-15
7431/7432 по сб., нд. Борщагівка – Дарниця 17:11 2018-10-282018-12-15
7333/34 щоденно Дарниця – Дарниця 17:25 17:26 2018-10-282018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 17:27 17:28 2018-10-282018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:53 17:54 2018-10-282018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:57 17:58 2018-10-282018-12-15
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:11 2018-01-012018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:20 18:21 2018-10-282018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 18:24 18:25 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:33 18:34 2018-01-012018-12-08
7339/40 щоденно Дарниця – Дарниця 18:42 18:43 2018-10-282018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:50 18:51 2018-10-282018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:00 19:01 2018-10-282018-12-15
7341/42 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 19:13 2018-10-282018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:16 19:17 2018-01-012018-12-15
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:28 2018-01-012018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 19:36 19:37 2018-01-012018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:38 19:39 2018-01-012018-12-15
7447/7448 щоденно Дарниця – Дарниця 19:56 19:58 2018-10-282018-12-15
7022 крім сб., нд. Немішаїве – Борщагівка 19:59 2018-03-252018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:10 20:11 2018-10-282018-12-15
7449/7450 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:27 20:29 2018-10-282018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:29 20:30 2018-01-012018-12-15
7024 крім сб., нд. Буча – Борщагівка 20:39 2018-10-282018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:41 20:42 2018-10-282018-12-08
7351 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:11 2018-01-012018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:19 21:20 2018-01-012018-12-08
7355 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:46 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 22:08 22:08 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:50 2018-01-012018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05