РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Борщагівка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:26 03:27 2017-12-102018-03-24
6602 щоденно Тетерів – Борщагівка 05:30 2016-12-112018-03-24
7402 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 06:02 2017-12-102018-03-24
7404 щоденно Борщагівка – Лівобережна 06:19 2017-12-102018-03-24
6603 щоденно Борщагівка – Тетерів 06:25 06:26 2017-12-102018-03-24
7406 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 06:32 2017-12-102018-03-24
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 06:51 06:52 2017-12-102018-03-24
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:51 06:52 2017-12-102018-03-24
6604 щоденно Малин – Борщагівка 06:57 2017-12-102018-12-08
7407/7408 щоденно Борщагівка – Дарниця 07:01 2017-12-102018-03-24
6606 щоденно Бородянка – Київ-Пас. (Приміський) 07:09 07:10 2017-12-102018-03-24
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:18 07:19 2017-12-092018-03-24
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:20 07:21 2017-12-102018-03-24
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:36 07:37 2017-12-092018-03-24
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:39 07:40 2017-12-102018-03-24
6612 щоденно Тетерів – Борщагівка 07:51 2017-12-102018-03-24
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:58 07:59 2017-12-102018-03-24
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:08 08:09 2017-12-102018-03-24
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:09 08:01 2017-08-242018-03-24
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:16 08:17 2017-12-102018-12-08
6609 щоденно Борщагівка техн. – Тетерів 08:19 08:20 2017-12-102018-03-24
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:28 08:29 2017-03-262018-03-24
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:42 08:43 2017-12-102018-03-24
7507 крім сб., нд. Київ-Дніпров. – Борщагівка 08:57 2017-12-102018-03-24
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:58 08:59 2017-10-292018-03-24
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:12 09:13 2017-12-102018-03-24
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:13 09:14 2017-03-262018-03-24
6616 щоденно Немішаїве – Борщагівка 09:19 2017-12-102018-03-24
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:29 09:30 2017-12-102018-03-24
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:37 09:38 2017-03-262018-03-24
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 09:51 09:52 2017-12-102018-03-24
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 09:57 09:58 2017-12-102018-03-24
7325/26 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 10:03 2017-12-102018-03-24
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:09 10:10 2017-12-102018-03-24
6620 щоденно Бородянка – Борщагівка 10:16 2017-12-102018-03-24
7327 щоденно Дарниця – Борщагівка 10:23 2017-12-102018-03-24
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:06 12:07 2017-12-102018-03-24
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:17 12:18 2017-12-102018-12-08
6615 щоденно Борщагівка – Тетерів 12:36 2017-12-102018-03-24
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:44 12:45 2017-12-102018-03-24
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:40 14:41 2017-12-102018-03-24
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:20 15:21 2017-12-102018-12-08
6626 щоденно Тетерів – Борщагівка 15:26 2017-12-102018-03-24
7424 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 15:57 2017-08-242018-03-24
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 16:12 2017-12-102018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 16:12 16:13 2017-12-102018-12-08
7502 крім сб., нд. Борщагівка – Київ-Дніпров. 16:15 2016-12-102018-03-24
7426 щоденно Борщагівка – Дарниця 16:26 2017-12-102018-03-24
7428 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 16:43 2017-12-102018-03-24
6621 щоденно Борщагівка техн. – Тетерів 16:55 16:56 2017-08-242018-03-24
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:04 17:05 2017-12-102018-03-24
7430 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:06 2017-12-102018-03-24
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:11 17:13 2017-12-102018-03-24
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:25 17:26 2017-12-102018-03-24
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 17:27 17:28 2017-12-102018-03-24
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:54 17:55 2017-12-102018-03-24
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:04 18:05 2017-12-102018-03-24
6623 крім пт. Борщагівка – Тетерів 18:11 2017-12-252018-03-24
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:24 18:25 2017-12-102018-03-24
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 18:24 18:25 2017-12-102018-03-24
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:33 18:34 2017-12-102018-12-08
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:40 18:42 2016-12-112018-03-24
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:41 18:42 2017-12-102018-03-24
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 18:57 18:58 2017-12-102018-03-24
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 19:00 19:01 2017-12-102018-03-24
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:05 19:06 2017-12-102018-03-24
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:16 19:17 2017-12-102018-03-24
7509 крім сб., нд. Київ-Дніпров. – Борщагівка 19:16 2017-12-102018-03-24
6629 щоденно Борщагівка – Тетерів 19:28 2015-12-132018-03-24
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 19:36 19:37 2016-12-112018-03-24
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:38 19:39 2017-12-102018-03-24
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:53 19:54 2017-12-092018-03-24
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:53 19:55 2017-12-102018-03-24
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:10 20:11 2017-12-102018-03-24
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 20:13 20:14 2017-12-102018-03-24
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:29 20:30 2016-12-112018-03-24
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:36 20:37 2017-08-242018-12-08
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:42 20:43 2017-12-102018-03-24
6634 щоденно Тетерів – Борщагівка 20:48 2017-12-092018-03-24
7351 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:11 2016-12-112018-03-24
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:19 21:20 2017-12-102018-12-08
7353 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 21:25 2017-12-092018-03-24
7355 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:46 2017-12-102018-03-24
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 22:08 22:08 2017-12-102018-03-24
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 23:50 2017-12-102018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05