[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Ніжин  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:12 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:10 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:35 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:43 2018-10-282018-12-15
6522/6521 щоденно Гребінка – Ніжин 05:05 2018-01-012018-12-09
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 05:12 05:15 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 05:12 05:15 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 05:27 2018-10-282018-12-15
6301 щоденно Ніжин – Чернігів 05:28 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:35 2018-10-282018-12-15
6452 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 05:37 2018-10-282018-12-09
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 07:11 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 07:12 07:15 2018-10-282018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 07:12 07:15 2018-10-282018-12-15
6302 щоденно Чернігів – Ніжин 07:59 2018-10-282018-12-15
6303 щоденно Ніжин – Чернігів 08:20 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:50 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 09:09 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:50 2018-10-282018-12-15
6304 щоденно Чернігів – Ніжин 09:53 2018-10-282018-12-15
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:00 10:02 2018-10-282018-12-15
6524/6523* щоденно Ніжин – Гребінка 10:11 2018-01-012018-12-09
6454 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 10:17 2018-10-282018-12-09
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:20 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 10:30 2018-10-282018-12-15
6451 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 10:34 2018-10-282018-12-09
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 11:18 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 11:23 2018-10-282018-12-15
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 11:35 11:46 2018-10-282018-12-15
6305 щоденно Ніжин – Чернігів 11:45 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:07 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:37 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:27 2018-10-282018-12-15
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 14:04 14:08 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:03 2018-10-282018-12-15
6306 щоденно Чернігів – Ніжин 15:03 2018-03-252018-12-15
6453 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 15:26 2018-10-282018-12-09
6456 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 15:28 2018-10-282018-12-09
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 15:46 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 16:35 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:44 2018-10-282018-12-15
6458 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 16:59 2018-10-282018-12-09
6526*/6525 щоденно Гребінка – Ніжин 17:09 2018-01-012018-12-09
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 17:16 17:26 2018-10-282018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 17:16 17:26 2018-10-282018-12-15
6307 щоденно Ніжин – Чернігів 17:25 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 17:55 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:17 2018-10-282018-12-15
6308 щоденно Чернігів – Ніжин 18:55 2018-10-282018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 19:08 19:11 2018-10-282018-12-15
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 19:09 19:11 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:27 2018-10-282018-12-15
6455 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 19:30 2018-10-282018-12-09
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:45 19:53 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:45 19:53 2018-10-282018-12-15
6528/6527* щоденно Ніжин – Гребінка 19:53 2018-01-012018-12-09
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:00 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 20:28 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:55 2018-03-252018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 20:57 21:00 2018-10-282018-12-15
6309 крім вт., пт. Ніжин – Чернігів 21:25 2018-10-282018-12-15
6309 по вт., пт. Ніжин – Чернігів 21:25 2018-10-282018-12-15
6310 щоденно Чернігів – Ніжин 22:16 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 22:17 2018-10-282018-12-15
6457 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 22:34 2018-10-282018-12-09
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 23:39 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 00:08 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05