[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Ніжин  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:11 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:10 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:39 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 04:55 2018-03-252018-12-15
6522/6521 щоденно Гребінка – Ніжин 05:05 2018-01-012018-12-09
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 05:09 05:20 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 05:09 05:20 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 05:25 2018-01-012018-12-15
6301 щоденно Ніжин – Чернігів 05:28 2018-03-252018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:32 2018-03-252018-12-15
6452 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 05:41 2018-03-252018-12-09
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 07:12 07:25 2018-03-252018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 07:12 07:25 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 07:18 2018-03-252018-12-15
6302 щоденно Чернігів – Ніжин 08:07 2018-03-252018-12-15
6303 щоденно Ніжин – Чернігів 08:26 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:50 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 09:10 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:53 2018-01-012018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 09:59 10:02 2018-03-252018-10-28
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 09:59 10:02 2018-03-252018-12-15
6304 щоденно Чернігів – Ніжин 10:01 2018-03-252018-12-15
6524/6523* щоденно Ніжин – Гребінка 10:11 2018-01-012018-12-09
6454 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 10:18 2018-01-012018-12-09
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 10:26 2018-03-252018-12-15
6451 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 10:32 2018-01-012018-12-09
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 10:34 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 11:03 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 11:21 2018-03-252018-12-15
6305 щоденно Ніжин – Чернігів 11:42 2018-03-252018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 11:46 11:48 2018-03-252018-10-28
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 11:46 11:48 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:07 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:37 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:20 2018-01-012018-12-15
880/879 по нд. Київ-Пас. (Приміський) – Славутич 14:04 14:08 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 14:44 2018-03-252018-12-15
6306 щоденно Чернігів – Ніжин 15:03 2018-03-252018-12-15
6453 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 15:26 2018-01-012018-12-09
6456 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 15:28 2018-03-252018-12-09
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 15:46 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 16:26 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 16:35 2018-03-252018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:51 2018-04-232018-12-09
6526*/6525 щоденно Гребінка – Ніжин 17:09 2018-01-012018-12-09
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 17:16 17:26 2018-03-252018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 17:16 17:26 2018-03-252018-12-15
6307 щоденно Ніжин – Чернігів 17:30 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 17:55 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:12 2018-03-252018-12-15
6308 щоденно Чернігів – Ніжин 19:00 2018-03-252018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 19:09 19:11 2018-03-252018-12-15
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 19:09 19:11 2018-03-252018-10-28
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 19:14 19:17 2018-03-252018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:27 2018-03-252018-12-15
6455 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 19:28 2018-01-012018-12-09
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:45 19:48 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:45 19:48 2018-03-252018-12-15
6528/6527* щоденно Ніжин – Гребінка 19:53 2018-01-012018-12-09
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:02 2018-01-012018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 20:25 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:55 2018-03-252018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 20:57 21:00 2018-03-252018-10-28
6309 щоденно Ніжин – Чернігів 21:20 2018-03-252018-12-15
6310 щоденно Чернігів – Ніжин 22:13 2018-03-252018-12-15
6457 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 22:30 2018-01-012018-12-09
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 22:50 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 23:26 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 00:08 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05