[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Дослідна  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:30 03:31 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:32 04:32 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:59 05:00 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:15 05:16 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 05:45 05:46 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:52 05:53 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:59 06:59 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:51 08:51 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:11 09:08 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:34 09:34 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 10:15 10:15 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:44 10:44 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 10:46 10:47 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 11:02 11:02 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:18 12:18 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:27 12:28 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:39 13:40 2018-01-012018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 14:25 14:25 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:05 16:06 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:32 16:32 2018-04-232018-12-09
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 16:45 16:46 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 16:54 16:55 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:53 17:53 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:15 18:15 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:08 19:08 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 20:06 20:06 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:21 20:22 2018-01-012018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:36 20:37 2018-03-252018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 22:30 22:30 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 23:06 23:07 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:48 23:49 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05