[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Носівка  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:36 03:37 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:25 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:37 04:38 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:05 05:06 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:21 05:22 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 05:41 05:42 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 05:41 05:42 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 05:51 05:52 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:58 05:59 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:52 06:53 2018-03-252018-12-15
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 07:43 07:44 2018-03-252018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 07:43 07:44 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:44 08:45 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:16 09:17 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:27 09:28 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 10:08 10:09 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:21 10:22 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:21 10:22 2018-03-252018-10-28
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:37 10:38 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 10:52 10:53 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:55 10:56 2018-03-252018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 11:28 11:29 2018-03-252018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 11:28 11:29 2018-03-252018-10-28
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:11 12:12 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:33 12:34 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:45 13:46 2018-01-012018-12-15
880/879 по нд. Київ-Пас. (Приміський) – Славутич 13:45 13:46 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 14:18 14:19 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:11 16:12 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:25 16:26 2018-04-232018-12-09
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 16:51 16:52 2018-03-252018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 16:58 16:59 2018-03-252018-12-15
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 16:58 16:59 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:00 17:01 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:46 17:47 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:21 18:22 2018-01-012018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 18:51 18:52 2018-03-252018-12-15
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 18:51 18:52 2018-03-252018-10-28
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:01 19:02 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:26 19:27 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:26 19:27 2018-03-252018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 19:35 19:36 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:59 20:00 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:27 20:28 2018-01-012018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:30 20:31 2018-03-252018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 21:18 21:19 2018-03-252018-10-28
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 22:23 22:24 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 23:00 23:01 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:42 23:43 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05