[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Носівка  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:38 03:39 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:25 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:37 04:38 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:01 05:02 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:09 05:10 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 05:34 05:35 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 05:34 05:35 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 05:52 05:53 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:01 06:02 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:45 06:46 2018-10-282018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 07:34 07:35 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 07:34 07:35 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:43 08:44 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:16 09:17 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:24 09:25 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 10:04 10:05 2018-10-282018-12-15
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:21 10:22 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:46 10:47 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:52 10:53 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:59 11:00 2018-10-282018-12-15
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 11:17 11:18 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:11 12:12 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:33 12:34 2018-10-282018-12-15
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 13:45 13:46 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:53 13:54 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:37 14:38 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:11 16:12 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:18 16:19 2018-10-282018-12-15
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 16:58 16:59 2018-10-282018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 16:58 16:59 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 17:00 17:01 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:51 17:52 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:21 18:22 2018-10-282018-12-15
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 18:52 18:53 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:01 19:02 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:26 19:27 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:26 19:27 2018-10-282018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 19:29 19:30 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 20:02 20:03 2018-10-282018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:25 20:26 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:30 20:31 2018-03-252018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 21:18 21:19 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 21:50 21:51 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 23:13 23:14 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:42 23:43 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05