[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Космічна  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:41 03:42 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:29 04:30 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:42 04:43 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:10 05:11 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:26 05:27 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 05:56 05:57 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:48 06:48 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:39 08:39 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:21 09:22 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:23 09:23 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 10:04 10:04 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:33 10:33 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:51 10:51 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 10:57 10:58 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:07 12:07 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:38 12:39 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:50 13:51 2018-01-012018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 14:14 14:14 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:16 16:17 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:21 16:21 2018-04-232018-12-09
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 16:56 16:57 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:06 17:06 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:42 17:42 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:26 18:27 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:57 18:57 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:55 19:55 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:26 20:26 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:32 20:33 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 22:19 22:19 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:56 22:56 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:38 23:38 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05