[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Кобижчі  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:48 03:49 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:34 04:35 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:48 04:57 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:11 05:12 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:19 05:20 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 05:44 05:53 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 05:44 05:53 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:01 06:02 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:11 06:13 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:36 06:37 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 07:44 07:55 2018-10-282018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 07:44 07:55 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:33 08:34 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:14 09:15 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:26 09:27 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:55 09:56 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:43 10:44 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:50 10:51 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:57 10:58 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:02 12:03 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:43 12:44 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:03 14:04 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:28 14:29 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:09 16:10 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:21 16:22 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 17:11 17:12 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:42 17:43 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:31 18:32 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:52 18:53 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:17 19:18 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:17 19:18 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:53 19:54 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:21 20:22 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:35 20:36 2018-10-282018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 21:28 21:37 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 21:41 21:42 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 23:03 23:04 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:33 23:34 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05