[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Кобижчі  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 03:46 03:47 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:34 04:35 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 04:48 04:50 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:15 05:16 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:32 05:41 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:01 06:02 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:08 06:09 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:43 06:44 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:34 08:35 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:17 09:18 2018-01-012018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:26 09:27 2018-03-252018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:59 10:00 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:28 10:29 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:46 10:47 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 11:03 11:04 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 12:02 12:03 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:44 12:53 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 13:55 13:56 2018-01-012018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 14:09 14:10 2018-03-252018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:16 16:17 2018-04-232018-12-09
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:21 16:22 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:02 17:12 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:11 17:12 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:37 17:38 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:31 18:32 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:52 18:53 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:17 19:18 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:17 19:18 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:50 19:51 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:21 20:22 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:37 20:38 2018-01-012018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 21:28 21:37 2018-03-252018-10-28
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 22:14 22:15 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:51 22:52 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:33 23:34 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05