[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Бобровиці  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 04:00 04:01 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:47 04:48 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:13 05:14 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:28 05:29 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:54 05:55 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 06:05 06:06 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 06:05 06:06 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:14 06:15 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:21 06:22 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:30 06:31 2018-03-252018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 08:03 08:04 2018-03-252018-12-15
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 08:03 08:04 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:12 08:21 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:04 09:05 2018-01-012018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:38 09:39 2018-03-252018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:46 09:47 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:15 10:16 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:33 10:34 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:41 10:42 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:41 10:42 2018-03-252018-10-28
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 11:09 11:10 2018-03-252018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 11:09 11:10 2018-03-252018-10-28
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 11:16 11:17 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:49 11:50 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:06 13:07 2018-03-252018-12-15
880/879 по нд. Київ-Пас. (Приміський) – Славутич 13:24 13:25 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 13:56 13:57 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:07 14:08 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:03 16:04 2018-04-232018-12-09
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:33 16:34 2018-01-012018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 16:40 16:41 2018-03-252018-12-15
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 16:40 16:41 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:24 17:25 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:24 17:25 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:24 17:25 2018-03-252018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:22 18:38 2018-03-252018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 18:32 18:33 2018-03-252018-12-15
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 18:32 18:33 2018-03-252018-10-28
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:43 18:44 2018-01-012018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:05 19:06 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:05 19:06 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:37 19:38 2018-03-252018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 19:54 19:55 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:08 20:09 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:49 20:50 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 21:24 22:01 2018-03-252018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 21:50 21:51 2018-03-252018-10-28
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:38 22:39 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:20 23:21 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05