[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Бобровиці  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 04:02 04:12 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:47 04:48 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:10 05:11 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:24 05:25 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:32 05:33 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 06:06 06:07 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 06:06 06:07 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:14 06:15 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:23 06:24 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:24 06:25 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 08:09 08:10 2018-10-282018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 08:09 08:10 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:12 08:21 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 09:01 09:02 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:38 09:39 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:42 09:43 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:30 10:31 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:36 10:38 2018-10-282018-12-15
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 10:41 10:42 2018-10-282018-12-15
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 10:58 10:59 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:10 11:11 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:49 11:50 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:57 12:58 2018-10-282018-12-15
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 13:24 13:25 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:15 14:16 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:15 14:16 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:56 15:57 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:33 16:34 2018-01-012018-12-15
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 16:40 16:41 2018-10-282018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 16:40 16:41 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 17:24 17:25 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:29 17:30 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:22 18:38 2018-10-282018-12-15
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 18:33 18:34 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:43 18:44 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 19:05 19:06 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 19:05 19:06 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:40 19:41 2018-10-282018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 19:49 19:50 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:08 20:09 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:47 20:48 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 21:28 21:29 2018-10-282018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 21:50 21:51 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:50 22:51 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:20 23:21 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05