[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Марківці  (Чернiгiвська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 04:23 04:23 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 04:57 04:57 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:20 05:20 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:34 05:34 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:42 05:42 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:15 06:15 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:24 06:24 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:34 06:35 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 08:03 08:03 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:53 08:53 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:34 09:34 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 09:48 09:48 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:22 10:22 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:29 10:29 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:20 11:20 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:41 11:41 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:07 13:07 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:07 14:07 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:25 14:25 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:48 15:49 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:43 16:43 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:21 17:21 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 17:34 17:34 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:13 18:13 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 18:53 18:53 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:32 19:32 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:00 20:00 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:57 20:57 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 21:20 21:20 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:42 22:43 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 23:12 23:12 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05