[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Заворичі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 04:21 04:33 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:09 05:20 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:35 05:36 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:50 06:02 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 06:09 06:10 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:16 06:17 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:36 06:37 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:43 06:44 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:50 07:51 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:43 08:44 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:25 09:26 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:54 09:55 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:00 10:01 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 10:11 10:12 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:27 11:28 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 11:38 11:39 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:28 13:29 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 13:35 13:36 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:29 14:30 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:41 15:42 2018-04-232018-12-09
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 16:55 16:56 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 17:03 17:04 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:45 17:46 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:45 17:46 2018-03-252018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:00 18:01 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 18:51 18:52 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 18:51 18:52 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:05 19:06 2018-01-012018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:16 19:17 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:47 19:48 2018-03-252018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 21:02 21:03 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:11 21:12 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:08 22:18 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:59 23:00 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05