[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Бобрик  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 04:43 04:53 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:29 05:30 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:44 05:45 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:59 06:00 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:11 06:12 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:25 06:26 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 06:33 06:34 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 06:33 06:34 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:45 06:46 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:52 06:53 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:40 07:41 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:33 08:34 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:15 09:16 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:44 09:45 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:44 10:02 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:09 10:10 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:17 11:18 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 11:48 11:49 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 13:25 13:26 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:37 13:38 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:38 14:39 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:30 15:31 2018-04-232018-12-09
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 16:19 16:20 2018-03-252018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 16:19 16:20 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:53 16:54 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:04 17:05 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:40 17:50 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:54 17:55 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 17:54 17:55 2018-03-252018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 18:11 18:12 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 18:42 18:43 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 18:42 18:43 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:06 19:07 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:14 19:15 2018-01-012018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:37 19:38 2018-03-252018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 20:52 20:53 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:20 21:21 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:58 21:59 2018-03-252018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 22:11 22:12 2018-03-252018-10-28
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:49 22:50 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05