[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Жердове  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 04:57 04:58 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:35 05:36 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:46 05:47 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:47 05:48 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:59 06:00 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:20 06:21 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:48 06:49 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:58 06:59 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:35 07:36 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:25 08:26 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:06 09:07 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:54 09:55 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 10:01 10:02 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:13 10:14 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:12 11:13 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:46 11:47 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:32 13:33 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:39 13:40 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:50 14:51 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:20 15:21 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:53 16:54 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:08 17:09 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:33 17:34 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 17:58 17:59 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 19:04 19:05 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:18 19:19 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:32 19:33 2018-03-252018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 20:52 20:53 2018-10-282018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:22 21:23 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:52 21:53 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:44 22:45 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05