[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Димерка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:02 05:03 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:38 05:39 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:49 05:50 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:54 05:55 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:20 06:21 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:34 06:35 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:54 06:55 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:01 07:02 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:30 07:31 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:23 08:24 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:05 09:06 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:34 09:35 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:34 09:35 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:18 10:19 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:07 11:08 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 11:57 11:58 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 13:15 13:16 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:46 13:47 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:47 14:48 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:20 15:21 2018-04-232018-12-09
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:43 16:44 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:13 17:14 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:29 17:30 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:03 18:04 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:03 18:04 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:56 18:57 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:23 19:23 2018-01-012018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:27 19:28 2018-03-252018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 20:42 20:43 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:29 21:30 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:48 21:49 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:39 22:40 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05