РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Димерка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:09 05:10 2017-12-102018-03-24
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:35 05:36 2017-10-292018-03-24
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:48 05:49 2017-12-102018-03-24
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:49 05:50 2017-12-102018-03-24
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:13 06:14 2017-12-102018-03-24
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:39 06:40 2017-12-102018-03-24
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:54 06:55 2017-10-292018-03-24
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:01 07:02 2017-12-102018-03-24
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 07:30 07:31 2017-12-102018-03-24
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:23 08:24 2017-12-102018-03-24
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:05 09:06 2016-12-112018-03-24
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 09:53 09:54 2017-12-102018-03-24
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:15 10:16 2017-12-102018-03-24
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:07 11:08 2017-12-102018-03-24
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:50 11:51 2017-03-262018-03-24
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:29 13:30 2017-10-292018-03-24
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 13:33 13:34 2017-12-102018-03-24
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:47 14:48 2016-12-112018-03-24
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:54 14:55 2017-10-292018-03-24
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:43 16:44 2017-12-102018-03-24
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:13 17:14 2017-12-102018-03-24
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:28 17:29 2017-12-102018-03-24
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 18:02 18:03 2016-12-112018-03-24
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 18:02 18:03 2017-12-102018-03-24
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:47 18:48 2017-12-102018-03-24
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:18 19:19 2017-12-102018-03-24
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:23 19:23 2017-03-262018-03-24
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 20:46 20:47 2017-12-102018-03-24
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:29 21:30 2017-12-102018-03-24
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:47 21:48 2017-12-102018-03-24
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:44 22:45 2017-12-102018-03-24

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05