[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Парников.  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:06 05:07 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:38 05:39 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:45 05:46 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:56 05:57 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:08 06:09 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:29 06:30 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:57 06:58 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:26 07:27 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:16 08:17 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 08:57 08:58 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:45 09:46 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:52 09:53 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:22 10:23 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:03 11:04 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:55 11:56 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:30 13:31 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:41 13:42 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:59 15:00 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:11 15:12 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:44 16:45 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:17 17:18 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:24 17:25 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:07 18:08 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:55 18:56 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:23 19:24 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:27 19:27 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 20:43 20:44 2018-10-282018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:31 21:32 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:43 21:44 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:35 22:36 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05