[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Парников.  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:06 05:07 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 05:42 05:43 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:45 05:46 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 05:58 05:59 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:24 06:25 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:38 06:39 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 06:58 06:59 2018-01-012018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:26 07:27 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:19 08:20 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 09:01 09:02 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:30 09:31 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:30 09:31 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:22 10:23 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 11:03 11:04 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 12:01 12:02 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 13:11 13:12 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:50 13:51 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 14:51 14:52 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:16 15:17 2018-04-232018-12-09
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:39 16:40 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:17 17:18 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:25 17:26 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:07 18:08 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:07 18:08 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:52 18:53 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:23 19:24 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:27 19:27 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 20:38 20:39 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:33 21:34 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:44 21:45 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:35 22:36 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05