[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Княжичі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:22 05:22 2018-10-282018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:26 05:26 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 06:03 06:03 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:11 06:11 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:32 06:32 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:58 06:58 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 07:12 07:12 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:13 07:13 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:32 07:33 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:04 08:04 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 08:44 08:44 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:33 09:33 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:33 09:33 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:39 10:39 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 10:50 10:50 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:10 12:10 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:00 13:00 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:58 13:58 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:49 14:49 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:15 15:15 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:32 16:32 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:12 17:12 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:32 17:32 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:23 18:23 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:43 18:43 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:11 19:11 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:45 19:45 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 20:31 20:31 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:22 21:22 2018-10-282018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:47 21:47 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:23 22:23 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05