[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Ялинка  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:25 05:25 2018-03-252018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:29 05:30 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 06:01 06:01 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:26 06:26 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:43 06:43 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:06 07:06 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 07:07 07:08 2018-03-252018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 07:16 07:16 2018-01-012018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:03 08:04 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 08:45 08:46 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:14 09:15 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 09:14 09:15 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:45 10:45 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 10:46 10:47 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 12:19 12:19 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:54 12:55 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:08 14:08 2018-03-252018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:00 15:02 2018-04-232018-12-09
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:10 15:10 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:23 16:24 2018-03-252018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:09 17:10 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:35 17:35 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:26 18:26 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:26 18:26 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:36 18:37 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 19:07 19:08 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 19:54 19:54 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 20:22 20:23 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:19 21:20 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:52 21:52 2018-01-012018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:19 22:20 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05