РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Мелені  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 05:35 05:36 2017-12-102018-12-08
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 06:21 06:22 2017-12-102018-03-24
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 09:13 09:14 2017-12-102018-12-08
6605 крім нд. Святошин – Коростень 09:42 09:43 2017-08-242018-12-08
6605 по нд. Святошин – Яблунець 09:42 09:43 2017-08-242018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 13:27 13:28 2017-12-102018-12-08
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 13:27 13:28 2017-12-102018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 14:50 14:51 2017-12-102018-03-24
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:24 18:25 2017-12-102018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 18:33 18:34 2017-12-102018-12-08
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 20:57 20:58 2017-12-102018-12-08
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 21:32 21:33 2017-12-102018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05