[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Мелені  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 05:35 05:36 2018-03-252018-12-15
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 06:36 06:37 2018-03-252018-12-08
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 09:13 09:14 2018-01-012018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 09:42 09:43 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 09:42 09:43 2018-01-012018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 13:27 13:28 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 13:27 13:28 2018-03-252018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 14:50 14:51 2018-01-012018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:24 18:25 2018-01-012018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 18:33 18:34 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 20:57 20:58 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 21:32 21:33 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05