РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Дарниця  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:46 04:57 2016-12-112018-12-09
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:13 05:16 2017-12-102018-03-24
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:31 05:34 2017-12-102018-03-24
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:44 05:48 2017-12-102018-03-24
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:44 05:47 2017-12-102018-03-24
6903 щоденно Носівка – Дарниця 06:12 2017-10-292018-03-24
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:31 2017-12-102018-03-24
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:33 06:45 2017-12-102018-03-24
7402 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 06:45 2017-12-102018-03-24
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:48 06:51 2017-12-102018-03-24
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 06:50 06:54 2017-12-102018-03-24
7304 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:55 2017-08-242018-03-24
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 06:58 07:04 2017-12-102018-03-24
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:07 07:10 2017-12-102018-03-24
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:15 07:18 2017-12-102018-03-24
7406 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 07:20 2017-12-102018-03-24
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:20 2017-12-102018-03-24
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:25 2017-03-262018-12-09
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 07:30 2017-10-292018-03-24
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:34 2017-12-102018-03-24
7407/7408 щоденно Борщагівка – Дарниця 07:43 2017-12-102018-03-24
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:45 07:57 2017-12-102018-03-24
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 07:48 2017-12-102018-03-24
6804 щоденно Дарниця – Гребінка 07:50 2016-12-112018-12-09
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:00 2017-12-092018-03-24
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:04 2017-12-102018-03-24
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:17 2017-12-092018-03-24
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:22 2017-12-102018-03-24
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 08:31 2016-12-112018-03-24
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:33 08:44 2017-12-102018-03-24
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:37 2017-12-102018-03-24
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:49 2017-12-102018-03-24
844/843 крім нд. Неданчичі – Фастів-1 08:51 08:54 2017-12-102018-03-24
844/843 по нд. Неданчичі – Київ-Волинський 08:51 08:54 2017-12-102018-03-24
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:53 2017-08-242018-03-24
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:10 09:13 2017-12-102018-03-24
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 09:13 2017-03-262018-03-24
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 09:17 09:20 2017-12-102018-03-24
7325/26 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 09:18 2017-12-102018-03-24
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:20 2017-03-262018-03-24
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:22 2017-12-102018-03-24
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:39 2017-10-292018-03-24
7327 щоденно Дарниця – Борщагівка 09:40 2017-12-102018-03-24
7425 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 09:50 2016-12-112018-03-24
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:52 2017-12-102018-03-24
6809 щоденно Яготин – Дарниця 09:55 2016-12-112018-03-24
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:57 2017-03-262018-03-24
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 10:08 2017-12-102018-03-24
7427 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:10 2016-12-112018-03-24
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 10:19 2017-03-262018-03-24
818 щоденно Фастів-1 – Ворожба пас. 10:23 10:26 2017-12-102018-03-24
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:30 2017-12-102018-03-24
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 10:33 2017-12-102018-03-24
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:51 10:56 2017-12-102018-03-24
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:58 11:01 2017-12-102018-03-24
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:58 11:01 2017-12-102018-03-24
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:28 11:31 2017-12-102018-03-24
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна 3пл) 12:16 12:19 2017-12-102018-03-24
880/879 по нд. Київ-Пас. (Приміський) – Славутич 12:22 12:33 2017-12-102018-03-24
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:24 12:27 2017-03-262018-03-24
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:38 12:41 2017-12-102018-03-24
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Гребінка 13:40 13:55 2016-12-112018-12-09
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:55 13:58 2017-12-102018-03-24
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:05 14:08 2017-10-292018-03-24
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:18 14:21 2017-10-292018-03-24
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:17 15:22 2017-12-102018-03-24
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:23 15:26 2016-12-112018-03-24
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:39 15:42 2017-12-102018-03-24
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:07 16:10 2017-12-102018-03-24
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:22 16:25 2017-12-102018-03-24
7424 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 16:40 2017-08-242018-03-24
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:52 16:55 2017-12-102018-03-24
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:53 16:56 2017-12-102018-03-24
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:57 2017-12-102018-03-24
7426 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:09 2017-12-102018-03-24
7328 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 17:10 2017-12-092018-03-24
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 17:22 2017-12-102018-03-24
7428 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 17:30 2017-12-102018-03-24
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 17:38 17:41 2017-12-102018-03-24
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:49 2017-12-102018-03-24
7430 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:50 2017-12-102018-03-24
6816 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Яготин 17:51 17:54 2017-12-102018-03-24
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:56 2017-12-102018-03-24
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:03 2017-12-102018-03-24
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:06 18:09 2017-12-102018-03-24
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:11 2017-12-102018-03-24
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:13 2017-12-102018-03-24
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 18:21 2017-12-102018-03-24
846/845 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Неданчичі 18:29 18:32 2017-12-102018-03-24
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:35 2017-12-102018-03-24
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 18:38 18:42 2017-12-102018-03-24
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 18:38 18:42 2016-12-112018-03-24
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:43 18:46 2017-12-102018-03-24
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:49 2017-12-102018-03-24
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 19:03 2017-12-102018-03-24
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 19:07 2017-12-102018-03-24
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:10 19:13 2017-12-102018-03-24
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 19:17 19:20 2016-12-112018-03-24
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:20 2017-12-102018-03-24
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:28 2016-12-112018-03-24
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 19:36 2017-12-102018-03-24
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 19:46 2017-12-102018-03-24
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна 3пл) 19:49 19:52 2016-12-112018-03-24
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:56 20:14 2017-03-262018-03-24
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 20:03 20:12 2017-12-102018-03-24
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:06 2017-12-102018-03-24
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:07 20:10 2017-03-262018-03-24
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 20:16 2016-12-112018-03-24
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:19 2017-12-102018-03-24
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 20:23 2017-12-102018-03-24
7351 щоденно Дарниця – Борщагівка 20:27 2016-12-112018-03-24
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:34 2017-12-092018-03-24
7455 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 20:35 2015-12-112018-03-24
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:40 2017-12-102018-03-24
7353 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 20:43 2017-12-092018-03-24
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 20:44 20:47 2017-10-292018-03-24
7457 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:53 2017-12-102018-03-24
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:53 2017-12-102018-03-24
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 20:58 2017-12-102018-03-24
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:03 21:06 2017-12-102018-03-24
7355 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:03 2017-12-102018-03-24
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:09 21:12 2016-12-112018-12-09
7459 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:10 2017-12-102018-03-24
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:14 2016-12-112018-03-24
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:30 2017-12-102018-03-24
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:56 22:10 2017-12-102018-03-24
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:04 22:07 2017-12-102018-03-24
817 щоденно Ворожба пас. – Фастів-1 22:43 22:48 2017-12-102018-03-24
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:05 23:16 2017-12-102018-03-24

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05