[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Дарниця  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:46 04:57 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:13 05:16 2018-03-252018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:31 05:34 2018-01-012018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:38 05:47 2018-03-252018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:41 05:44 2018-03-252018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 06:15 2018-03-252018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:31 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:39 06:45 2018-03-252018-12-15
7402 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 06:44 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:51 06:54 2018-03-252018-12-15
7304 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:55 2018-01-012018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:56 06:59 2018-03-252018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:03 07:06 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:09 07:12 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:09 07:12 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:19 07:22 2018-03-252018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:20 2018-01-012018-12-15
7406 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 07:20 2018-01-012018-12-15
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:25 2018-01-012018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 07:30 2018-01-012018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:34 2018-03-252018-12-15
7407/7408 щоденно Борщагівка – Дарниця 07:43 2018-01-012018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:45 07:56 2018-03-252018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 07:48 2018-01-012018-12-15
6804 щоденно Дарниця – Гребінка 07:50 2018-01-012018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:00 2018-03-252018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:04 2018-03-252018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:15 2018-03-252018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:22 2018-01-012018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 08:31 2018-03-252018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:33 08:44 2018-01-012018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:37 2018-01-012018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:49 2018-01-012018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 08:53 08:56 2018-03-252018-12-15
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 08:53 08:56 2018-03-252018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:53 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:58 09:01 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:58 09:01 2018-03-252018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 09:13 2018-03-252018-12-15
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:15 09:19 2018-03-252018-12-15
7325/26 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 09:18 2018-03-252018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:20 2018-01-012018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:22 2018-01-012018-12-15
7327 щоденно Дарниця – Борщагівка 09:34 2018-03-252018-12-15
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:39 2018-01-012018-12-15
7425 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 09:50 2018-01-012018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:52 2018-01-012018-12-15
6809 щоденно Яготин – Дарниця 09:55 2018-01-012018-12-15
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:58 2018-03-252018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 10:08 2018-03-252018-12-15
7427 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:10 2018-01-012018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 10:18 10:21 2018-03-252018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 10:18 10:21 2018-03-252018-10-28
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 10:23 2018-03-252018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:32 2018-03-252018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 10:33 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:58 11:06 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:02 11:05 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:02 11:05 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:31 11:34 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:31 11:34 2018-03-252018-10-28
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 12:16 12:19 2018-04-232018-12-09
880/879 по нд. Київ-Пас. (Приміський) – Славутич 12:22 12:33 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 12:32 12:35 2018-03-252018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:38 12:41 2018-03-252018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Гребінка 13:40 13:55 2018-01-012018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:55 13:58 2018-01-012018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:21 14:24 2018-03-252018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:44 14:47 2018-04-232018-12-09
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:17 15:20 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:23 15:26 2018-01-012018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:36 15:48 2018-03-252018-12-15
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:36 15:48 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:07 16:10 2018-03-252018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:22 16:25 2018-01-012018-12-15
7424 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 16:40 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:53 16:56 2018-03-252018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:53 16:56 2018-01-012018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:57 2018-01-012018-12-15
7426 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:10 2018-03-252018-12-15
7328 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 17:10 2018-01-012018-12-15
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 17:22 2018-01-012018-12-15
7428 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 17:30 2018-03-252018-12-15
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 17:38 17:41 2018-03-252018-10-28
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:38 17:41 2018-03-252018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:49 2018-01-012018-12-15
7430 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:50 2018-03-252018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Яготин 17:51 17:54 2018-01-012018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:56 2018-03-252018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:03 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 18:06 18:09 2018-03-252018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:06 18:09 2018-01-012018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 18:06 18:09 2018-03-252018-12-15
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:11 2018-03-252018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 18:22 2018-03-252018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:22 2018-03-252018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:35 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:39 18:42 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:39 18:42 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:43 18:53 2018-03-252018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:49 2018-01-012018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 19:03 2018-03-252018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 19:07 2018-01-012018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:10 19:13 2018-01-012018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 19:17 19:20 2018-01-012018-12-15
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:21 2018-03-252018-12-15
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:28 2018-01-012018-12-15
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 19:36 2018-01-012018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 19:46 2018-01-012018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 19:49 19:52 2018-03-252018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:56 20:14 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 20:03 20:08 2018-03-252018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:06 2018-01-012018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:07 20:10 2018-01-012018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 20:16 2018-01-012018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:19 2018-01-012018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 20:23 2018-01-012018-12-15
7351 щоденно Дарниця – Борщагівка 20:27 2018-01-012018-12-15
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:34 2018-01-012018-12-15
7455 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 20:35 2018-01-012018-12-15
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:36 2018-03-252018-12-15
7353 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 20:43 2018-01-012018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 20:44 20:47 2018-03-252018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:51 2018-03-252018-12-15
7457 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:53 2018-01-012018-12-15
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 20:58 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:02 21:06 2018-03-252018-12-15
7355 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:03 2018-01-012018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:09 21:12 2018-01-012018-12-15
7459 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:10 2018-01-012018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:14 2018-01-012018-12-15
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:30 2018-01-012018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:56 22:06 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:04 22:07 2018-01-012018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 22:43 22:48 2018-03-252018-10-28
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:05 23:10 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05