[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Дарниця  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:46 04:57 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:06 05:09 2018-10-282018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:30 05:33 2018-10-282018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:38 05:47 2018-10-282018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:40 05:43 2018-10-282018-12-15
6903 щоденно Носівка – Дарниця 06:20 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:27 06:44 2018-10-282018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:32 2018-10-282018-12-15
7402 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 06:43 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:43 06:56 2018-10-282018-12-15
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:48 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:48 06:57 2018-10-282018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 06:54 07:16 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 06:59 07:10 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 06:59 07:10 2018-10-282018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:12 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:15 07:22 2018-10-282018-12-15
7406 щоденно Борщагівка – Дарниця 07:18 2018-10-282018-12-15
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:21 2018-10-282018-12-15
6911 щоденно Ніжин – Дарниця 07:29 2018-10-282018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:36 2018-10-282018-12-15
7407/7408 щоденно Борщагівка – Дарниця 07:39 2018-10-282018-12-15
6804 щоденно Дарниця – Гребінка 07:45 2018-10-282018-12-15
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 07:46 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:50 07:53 2018-10-282018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:53 2018-10-282018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:02 2018-10-282018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:12 2018-10-282018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:21 2018-10-282018-12-15
6908 щоденно Дарниця – Ніжин 08:25 2018-10-282018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:32 2018-10-282018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Дарниця 08:33 2018-10-282018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 08:42 2018-10-282018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:48 2018-10-282018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:52 2018-10-282018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:08 09:13 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 09:08 09:13 2018-10-282018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 09:10 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:13 09:16 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:13 09:16 2018-10-282018-12-15
7325/26 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 09:18 2018-10-282018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:20 2018-10-282018-12-15
6806 щоденно Дарниця – Яготин 09:25 2018-10-282018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:28 2018-10-282018-12-15
7327 щоденно Дарниця – Борщагівка 09:34 2018-03-252018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:39 2018-10-282018-12-15
7417/18 щоденно Дарниця – Дарниця 09:55 2018-10-282018-12-15
6809 щоденно Яготин – Дарниця 10:05 2018-10-282018-12-15
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 10:07 10:10 2018-10-282018-12-15
7425 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:08 2018-10-282018-12-15
6809 по пн. Яготин – Дарниця 10:15 2018-10-282018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 10:25 2018-10-282018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:31 2018-10-282018-12-15
6912 щоденно Дарниця – Ніжин 10:33 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:55 10:58 2018-10-282018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:03 11:06 2018-10-282018-12-15
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:31 11:34 2018-10-282018-12-15
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. 11:45 11:53 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:26 12:29 2018-10-282018-12-15
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 12:30 12:33 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:40 12:43 2018-10-282018-12-15
6810 по пн. Київ-Пас. – Гребінка 13:40 13:55 2018-10-282018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас. – Гребінка 13:40 13:55 2018-10-282018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:55 14:06 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:14 14:18 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:29 14:32 2018-10-282018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:01 15:04 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:31 15:34 2018-10-282018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:36 15:48 2018-10-282018-12-15
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:36 15:48 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:12 16:15 2018-10-282018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:35 16:43 2018-10-282018-12-15
7424 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 16:38 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:52 16:55 2018-10-282018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:57 2018-01-012018-12-15
7426 щоденно Борщагівка – Дарниця 17:06 2018-10-282018-12-15
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 17:12 2018-10-282018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:16 17:24 2018-10-282018-12-15
7428 крім сб., нд. Борщагівка – Дарниця 17:30 2018-03-252018-12-15
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:40 17:43 2018-10-282018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:46 2018-10-282018-12-15
6923 щоденно Ніжин – Дарниця 17:49 2018-01-012018-12-15
7431/7432 по сб., нд. Борщагівка – Дарниця 17:55 2018-10-282018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас. – Яготин 17:55 17:58 2018-10-282018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:55 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 18:06 18:09 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 18:06 18:09 2018-10-282018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 18:17 2018-10-282018-12-15
7333/34 щоденно Дарниця – Дарниця 18:18 2018-10-282018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:24 18:27 2018-10-282018-12-15
6922 щоденно Дарниця – Ніжин 18:25 2018-10-282018-12-15
7341/42 крім сб., нд. Дарниця – Борщагівка 18:28 2018-10-282018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:34 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:39 18:42 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:43 18:53 2018-03-252018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:44 2018-10-282018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас. 18:48 19:07 2018-10-282018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:57 19:07 2018-10-282018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 19:04 2018-10-282018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 19:07 2018-01-012018-12-15
7339/40 щоденно Дарниця – Дарниця 19:27 2018-10-282018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 19:36 2018-10-282018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:42 20:13 2018-10-282018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас. 19:54 19:57 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:01 20:04 2018-10-282018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:06 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 20:10 20:13 2018-10-282018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 20:16 2018-01-012018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:19 2018-01-012018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 20:25 2018-01-012018-12-15
7351 щоденно Дарниця – Борщагівка 20:27 2018-01-012018-12-15
7455 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:41 2018-10-282018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 20:43 20:46 2018-10-282018-12-15
7447/7448 щоденно Дарниця – Дарниця 20:48 2018-10-282018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:50 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:59 21:05 2018-10-282018-12-15
7457 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:00 2018-10-282018-12-15
7355 щоденно Дарниця – Борщагівка 21:03 2018-01-012018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:08 21:21 2018-10-282018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:14 2018-01-012018-12-15
7449/7450 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:15 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:56 22:06 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:04 22:06 2018-10-282018-12-15
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:37 22:40 2018-10-282018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 22:46 22:53 2018-10-282018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05