[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Караваєві Дачі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:07 03:08 2018-10-282018-12-08
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:04 04:05 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:31 04:32 2018-10-282018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:06 05:07 2018-10-282018-12-15
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:32 05:33 2018-10-282018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 05:50 05:51 2018-10-282018-12-15
6001* щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 05:56 05:57 2018-10-282018-12-15
6080 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:01 06:03 2018-10-282018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 06:14 06:15 2018-10-282018-12-15
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:15 06:16 2018-10-282018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:26 06:27 2018-10-282018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:27 06:28 2018-10-282018-12-15
6072 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:34 06:35 2018-10-282018-12-15
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 06:41 06:42 2018-10-282018-12-08
6008 щоденно Мотовилівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:49 06:51 2018-10-282018-12-15
6202/6004 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:57 06:58 2018-10-282018-12-08
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:03 07:04 2018-10-282018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:05 07:06 2018-10-282018-12-15
6074 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:12 07:13 2018-10-282018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:18 07:19 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:19 07:20 2018-10-282018-12-15
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:22 07:23 2018-03-252018-12-08
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:25 07:26 2018-10-282018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас. 07:26 07:27 2018-09-032018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:34 07:35 2018-10-282018-12-15
6070 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:38 07:39 2018-10-282018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:42 07:43 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:43 07:44 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:43 07:44 2018-10-282018-12-15
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:44 07:45 2018-07-242018-12-15
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:54 07:55 2018-10-282018-12-08
861 по сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 07:54 07:55 2018-10-282018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 07:55 07:56 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:05 08:06 2018-10-282018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:05 08:06 2018-10-282018-12-15
6081/6082 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:11 08:12 2018-03-252018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:14 08:15 2018-10-282018-12-15
6081 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:16 08:17 2018-08-012018-12-15
6076 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:17 08:18 2018-10-282018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:18 08:19 2018-10-282018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:26 08:27 2018-10-282018-12-08
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:31 08:32 2018-10-282018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:53 08:54 2018-10-282018-12-15
7417/18 щоденно Дарниця – Дарниця 08:56 08:57 2018-10-282018-12-15
6007/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:03 09:04 2018-10-282018-12-08
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:04 09:05 2018-10-012018-12-08
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:10 09:11 2018-10-282018-12-15
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 09:30 09:31 2018-10-282018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:31 09:32 2018-10-282018-12-15
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:31 09:32 2018-01-012018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:43 09:44 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 09:43 09:44 2018-10-282018-12-15
6009/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:45 09:46 2018-10-282018-12-08
870 щоденно Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:46 09:47 2018-10-282018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:56 09:57 2018-10-282018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 09:59 10:00 2018-10-282018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 10:13 10:14 2018-10-282018-12-15
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:14 10:15 2018-10-282018-12-15
6071 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 10:25 10:26 2018-10-282018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:29 10:30 2018-10-282018-12-15
7425 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:35 10:36 2018-10-282018-12-15
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:50 20:51 2018-10-282018-12-15
868 щоденно Жмеринка-Пас. – Київ-Пас. (Приміський) 11:24 11:25 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:32 11:33 2018-10-282018-12-15
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 11:33 11:34 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:05 12:06 2018-10-282018-12-15
6206/6020 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 12:07 12:08 2018-01-012018-12-08
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 12:08 12:09 2018-10-282018-12-08
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 12:15 12:16 2018-10-282018-12-15
885 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:16 12:17 2018-10-282018-12-15
885 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:16 12:17 2018-10-282018-12-08
6011/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 12:29 12:30 2018-11-132018-12-08
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:32 12:33 2018-01-012018-12-08
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:33 12:36 2018-10-282018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:58 12:59 2018-01-012018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:03 13:04 2018-10-282018-12-15
6233/6022 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:42 13:43 2018-10-282018-12-08
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:50 13:51 2018-10-282018-12-15
6013 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:01 14:02 2018-10-282018-12-15
867 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Жмеринка-Пас. 14:22 14:23 2018-10-282018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 14:25 14:26 2018-10-282018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:27 14:28 2018-01-012018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:52 14:53 2018-10-282018-12-15
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:59 15:00 2018-01-012018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:01 15:03 2018-10-282018-12-15
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:01 15:03 2018-10-282018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:07 15:08 2018-01-012018-12-08
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:19 15:20 2018-10-282018-12-15
6208/6024 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:28 15:29 2018-11-132018-12-08
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:37 15:38 2018-10-282018-12-15
6017/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:41 15:42 2018-03-252018-12-08
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 15:54 15:55 2018-10-282018-12-15
6019 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 16:24 16:25 2018-10-282018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:29 16:30 2018-01-012018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 16:37 16:38 2018-10-282018-12-08
6628 по нд. Яблунець – Київ-Пас. (Приміський) 16:37 16:38 2018-10-282018-12-08
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:44 16:45 2018-10-282018-12-15
6078 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 16:49 16:50 2018-10-282018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:58 16:59 2018-10-282018-12-15
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:00 17:01 2018-10-282018-12-15
6079 крім пт., нд. Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 17:07 17:08 2018-10-282018-12-15
899 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:07 17:08 2018-10-282018-12-08
6021/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 17:15 17:16 2018-03-252018-12-08
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 17:15 17:16 2018-10-282018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:16 17:17 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 17:28 17:29 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:28 17:29 2018-10-282018-12-15
6235/6026 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:36 17:37 2018-10-282018-12-08
7333/34 щоденно Дарниця – Дарниця 17:37 17:39 2018-10-282018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:45 17:46 2018-10-282018-12-15
6706/05 щоденно Київ-Волинський – Миронівка 17:49 17:50 2018-10-282018-12-15
6025 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 17:52 17:53 2018-03-252018-12-15
893 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:53 17:54 2018-10-282018-12-08
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:05 18:06 2018-10-282018-12-15
6083/6084 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:09 18:10 2018-10-282018-12-08
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 18:12 18:13 2018-01-012018-12-15
6210/6028 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:13 18:14 2018-10-282018-12-08
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:20 18:21 2018-01-012018-12-08
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:22 18:23 2018-10-282018-12-15
6027 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 18:29 18:30 2018-10-282018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:31 18:32 2018-10-282018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:39 18:40 2018-10-282018-12-15
7339/40 щоденно Дарниця – Дарниця 18:53 18:54 2018-10-282018-12-15
6029/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 19:04 19:05 2018-10-282018-12-08
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:04 19:05 2018-01-012018-12-15
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:06 19:07 2018-10-282018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:14 19:15 2018-10-282018-12-15
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:17 19:18 2018-03-252018-12-15
876 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:26 19:27 2018-10-282018-12-08
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:27 19:28 2018-01-012018-12-15
862 по сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:27 19:28 2018-10-282018-12-15
7447/7448 щоденно Дарниця – Дарниця 19:45 19:46 2018-10-282018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 19:48 19:49 2018-01-012018-12-15
7449/7450 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:15 20:16 2018-10-282018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:21 20:22 2018-10-282018-12-15
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:25 20:26 2018-03-252018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:27 20:28 2018-10-282018-12-08
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:32 20:33 2018-01-012018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:42 20:43 2018-01-012018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:43 20:44 2018-10-282018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:55 20:56 2018-01-012018-12-15
6035 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 20:57 20:58 2018-03-252018-12-15
7455 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 21:07 21:08 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:18 21:19 2018-03-252018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:18 21:19 2018-10-282018-12-15
6034 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 21:23 21:24 2018-10-282018-12-15
7457 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:35 21:36 2018-10-282018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:40 21:41 2018-01-012018-12-08
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 22:21 22:22 2018-01-012018-12-15
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:40 22:41 2018-01-012018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 23:02 23:03 2018-10-282018-12-15
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:14 23:15 2018-10-282018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:24 23:25 2018-10-282018-12-15
6036 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:35 23:36 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05