РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Караваєві Дачі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:13 03:14 2017-12-102018-03-24
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:04 04:05 2016-12-112018-12-09
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:31 04:32 2017-12-102018-03-24
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:05 05:06 2017-12-102018-03-24
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:27 05:28 2017-12-102018-03-24
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:03 06:04 2017-12-102018-03-24
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 06:11 06:12 2017-12-102018-03-24
6080 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:14 06:15 2017-12-102018-03-24
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:18 06:19 2017-10-292018-03-24
7304 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:26 06:27 2017-08-242018-03-24
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:28 06:29 2017-12-102018-03-24
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 06:41 06:42 2017-10-292018-03-24
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:47 06:48 2017-12-102018-03-24
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:53 06:54 2017-12-102018-03-24
6008 щоденно Мотовилівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:58 06:59 2017-12-102018-03-24
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:03 07:04 2017-12-102018-03-24
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:09 07:10 2017-12-102018-03-24
802 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:11 07:12 2017-12-102018-03-24
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:20 07:21 2017-12-102018-03-24
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:22 07:23 2017-12-102018-03-24
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:25 07:26 2017-12-102018-03-24
6606 щоденно Бородянка – Київ-Пас. (Приміський) 07:25 07:26 2017-12-102018-03-24
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:32 07:33 2017-12-092018-03-24
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:34 07:35 2017-12-102018-03-24
6070 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:37 07:38 2017-12-102018-03-24
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:40 07:41 2017-12-102018-03-24
6202/6010 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:42 07:43 2017-12-102018-03-24
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:50 07:51 2017-12-092018-03-24
6012 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:53 07:54 2016-12-102018-03-24
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 07:55 07:56 2017-08-242018-03-24
847 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 08:01 08:02 2017-10-292018-03-24
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:06 08:07 2017-12-102018-03-24
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:09 08:10 2017-12-102018-03-24
6082 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:10 08:11 2017-12-102018-03-24
6081 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:16 08:17 2016-12-112018-03-24
6084 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:16 08:17 2016-12-102018-03-24
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:17 08:18 2017-03-262018-03-24
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:19 08:20 2017-12-102018-03-24
841 по сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 08:24 08:25 2017-12-102018-03-24
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:27 08:28 2017-12-102018-12-08
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:46 08:47 2017-10-292018-03-24
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:48 08:49 2017-12-102018-03-24
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:53 08:54 2017-12-102018-03-24
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:01 09:02 2017-03-262018-03-24
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:05 09:06 2017-12-102018-03-24
6007/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:06 09:07 2017-12-102018-03-24
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 09:19 09:20 2017-12-102018-03-24
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:24 09:25 2017-12-102018-03-24
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:26 09:27 2017-03-262018-03-24
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:31 09:32 2017-12-092018-03-24
844/843 крім нд. Неданчичі – Фастів-1 09:38 09:39 2017-12-102018-03-24
844/843 по нд. Неданчичі – Київ-Волинський 09:38 09:39 2017-12-102018-03-24
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:40 09:41 2017-12-102018-03-24
860 щоденно Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:44 09:45 2017-12-102018-03-24
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:47 09:48 2017-03-262018-03-24
818 щоденно Фастів-1 – Ворожба пас. 09:50 09:51 2017-12-102018-03-24
6009/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:53 09:54 2017-12-102018-03-24
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 09:55 09:56 2017-12-102018-03-24
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:03 10:04 2017-12-102018-03-24
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 10:11 10:12 2017-12-102018-03-24
7425 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 10:18 10:19 2016-12-112018-03-24
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:23 10:24 2017-12-102018-03-24
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:23 10:24 2017-12-102018-03-24
7427 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:36 10:37 2016-12-112018-03-24
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 11:05 11:06 2017-12-102018-03-24
828 щоденно Жмеринка-Пас. – Київ-Пас. (Приміський) 11:24 11:25 2017-12-102018-03-24
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:30 11:31 2017-12-102018-03-24
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 11:53 11:54 2017-12-102018-03-24
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:03 12:04 2017-12-102018-03-24
6206/6020 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 12:07 12:08 2017-10-292018-03-24
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 12:10 12:11 2017-12-102018-03-24
855 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:20 12:21 2017-10-292018-03-24
6011/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 12:31 12:32 2017-12-102018-03-24
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:32 12:33 2017-12-102018-12-08
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:58 12:59 2017-12-102018-03-24
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:01 12:02 2017-03-262018-03-24
6233/6022 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:26 13:27 2017-12-102018-03-24
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:42 13:43 2017-10-292018-03-24
6013 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:02 14:03 2017-12-102018-03-24
827 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Жмеринка-Пас. 14:22 14:23 2017-10-292018-03-24
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:27 14:28 2017-12-102018-03-24
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 14:40 14:41 2017-12-102018-03-24
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:42 14:43 2017-10-292018-03-24
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:59 15:00 2017-03-262018-03-24
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:01 15:03 2017-12-102018-03-24
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:07 15:08 2017-12-102018-12-08
6208/6024 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:20 15:21 2017-12-192018-03-24
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:21 15:22 2017-12-102018-03-24
6017/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:41 15:42 2017-12-092018-03-24
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 15:45 15:46 2017-12-102018-03-24
6019 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 16:25 16:26 2017-12-102018-03-24
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:29 16:30 2017-12-102018-03-24
7328 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:41 16:42 2017-12-092018-03-24
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:53 16:54 2017-12-102018-03-24
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:58 16:59 2017-12-102018-03-24
819 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:07 17:08 2017-12-102018-03-24
6021/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 17:15 17:16 2017-12-102018-03-24
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 17:15 17:16 2017-12-102018-03-24
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:16 17:18 2017-12-102018-03-24
6706/05 щоденно Київ-Волинський – Миронівка 17:28 17:29 2017-12-102018-03-24
6235/6026 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:35 17:36 2017-12-102018-03-24
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:37 17:39 2017-12-102018-03-24
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:45 17:46 2017-12-102018-12-08
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:52 17:53 2017-12-102018-03-24
6023 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 17:52 17:53 2017-12-102018-03-24
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:05 18:06 2017-12-102018-03-24
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 18:12 18:13 2017-12-102018-03-24
6210/6028 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:13 18:14 2017-12-102018-03-24
6083/6084 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:15 18:16 2017-12-102018-03-24
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:20 18:21 2017-12-102018-12-08
6089 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 18:22 18:23 2017-12-102018-12-08
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:25 18:26 2017-12-102018-03-24
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:28 18:29 2016-12-112018-03-24
6027/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:29 18:30 2017-12-102018-03-24
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:36 18:37 2017-12-102018-03-24
6085/6086 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:41 18:42 2017-12-102018-03-24
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:42 18:43 2017-12-102018-03-24
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:48 18:49 2017-12-102018-03-24
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:52 18:53 2017-12-102018-03-24
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:04 19:05 2017-12-102018-03-24
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:07 19:08 2017-12-102018-03-24
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 19:09 19:10 2017-12-102018-03-24
6029/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 19:10 19:11 2017-12-102018-03-24
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:18 19:19 2016-12-112018-03-24
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:19 19:20 2017-12-102018-03-24
842 по сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:22 19:23 2017-12-102018-03-24
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:27 19:28 2017-12-102018-03-24
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:31 19:32 2017-12-102018-06-03
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:41 19:42 2017-12-102018-03-24
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 19:48 19:49 2016-12-112018-03-24
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 20:02 20:03 2017-12-102018-03-24
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:05 20:06 2017-12-092018-03-24
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:22 20:23 2017-08-242018-12-08
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:22 20:23 2017-12-102018-03-24
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:25 20:26 2017-12-102018-03-24
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:30 20:31 2017-12-102018-03-24
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:32 20:33 2016-12-112018-03-24
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:42 20:43 2016-12-112018-03-24
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:47 20:48 2017-03-262018-03-24
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:55 20:56 2017-12-102018-03-24
6035 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 20:57 20:58 2016-12-112018-03-24
7455 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:09 21:10 2015-12-112018-03-24
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:17 21:18 2017-10-292018-03-24
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:18 21:19 2017-12-102018-03-24
6237/6034 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:23 21:24 2017-12-102018-03-24
7457 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 21:35 21:36 2017-12-102018-03-24
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:40 21:41 2017-12-102018-12-08
7459 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:43 21:44 2017-12-102018-03-24
848 щоденно Рівне – Київ-Пас. (Приміський) 22:04 22:05 2017-12-102018-03-24
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 22:21 22:22 2017-12-102018-03-24
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:40 22:41 2017-12-102018-03-24
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 23:04 23:05 2017-12-102018-03-24
817 щоденно Ворожба пас. – Фастів-1 23:20 23:21 2017-12-102018-03-24
6214/6036 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:35 23:36 2017-10-292018-03-24
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:50 23:51 2017-12-102018-03-24

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05