[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Караваєві Дачі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:30 03:31 2018-03-252018-12-08
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:04 04:05 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:31 04:32 2018-03-252018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:07 05:08 2018-03-252018-12-15
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:27 05:28 2018-03-252018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:04 06:05 2018-03-252018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 06:11 06:12 2018-01-012018-12-15
6080 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:14 06:15 2018-01-012018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:26 06:27 2018-03-252018-12-15
7304 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:26 06:27 2018-01-012018-12-15
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:37 06:38 2018-03-252018-12-15
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 06:41 06:42 2018-03-252018-12-08
6072 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:49 06:50 2018-03-252018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:53 06:54 2018-01-012018-12-15
6008 щоденно Мотовилівка – Київ-Пас. (Приміський) 06:56 06:57 2018-03-252018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:03 07:04 2018-03-252018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:07 07:08 2018-03-252018-12-15
6074 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:20 07:21 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:20 07:21 2018-03-252018-12-15
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:22 07:23 2018-03-252018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:25 07:26 2018-01-012018-12-15
6610 щоденно Тетерів – Київ-Пас.(Північна 3пл) 07:26 07:27 2018-03-252018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:33 07:34 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:33 07:34 2018-03-252018-12-15
6070 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:38 07:39 2018-03-252018-12-15
6202/6010 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:44 07:45 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:46 07:47 2018-03-252018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:46 07:47 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:46 07:47 2018-03-252018-12-15
6084 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:54 07:55 2018-03-252018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 07:55 07:56 2018-03-252018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:09 08:10 2018-01-012018-12-15
6082 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:10 08:11 2018-03-252018-12-15
6081 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:16 08:17 2018-01-012018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:17 08:18 2018-03-252018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:19 08:20 2018-01-012018-12-15
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:26 08:27 2018-03-252018-12-15
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:36 08:37 2018-03-252018-12-15
841 по сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 08:41 08:42 2018-03-252018-12-15
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:46 08:47 2018-01-012018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:53 08:54 2018-01-012018-12-15
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:01 09:02 2018-03-252018-12-15
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:04 09:05 2018-03-252018-12-15
6007/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:06 09:07 2018-03-252018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 09:19 09:20 2018-01-012018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:24 09:25 2018-01-012018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:28 09:29 2018-03-252018-12-15
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:31 09:32 2018-01-012018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:39 09:40 2018-03-252018-12-15
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 09:39 09:40 2018-03-252018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:39 09:40 2018-03-252018-12-15
860 щоденно Шепетівка – Київ-Пас. (Північна) 09:46 09:47 2018-03-252018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:47 09:48 2018-01-012018-12-15
6009/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:48 09:49 2018-03-252018-12-08
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 09:55 09:56 2018-01-012018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:05 10:06 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 10:16 10:17 2018-03-252018-12-15
7425 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 10:18 10:19 2018-01-012018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:25 10:26 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:25 10:26 2018-03-252018-12-15
7427 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:36 10:37 2018-01-012018-12-15
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 11:08 11:09 2018-03-252018-12-15
828 щоденно Жмеринка-Пас. – Київ-Пас. (Приміський) 11:24 11:25 2018-04-112018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:40 11:41 2018-03-252018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 11:53 11:54 2018-01-012018-12-15
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:03 12:04 2018-03-252018-12-15
6206/6020 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 12:07 12:08 2018-01-012018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 12:15 12:16 2018-03-252018-10-28
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 12:15 12:16 2018-03-252018-12-15
855 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:16 12:17 2018-03-252018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:22 12:25 2018-03-252018-12-15
6011/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 12:31 12:32 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:32 12:33 2018-01-012018-12-15
6624 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 12:58 12:59 2018-01-012018-12-15
6233/6022 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:37 13:38 2018-03-252018-12-15
6013 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:02 14:03 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:08 14:09 2018-04-232018-12-09
827 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Жмеринка-Пас. 14:22 14:23 2018-01-012018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:27 14:28 2018-01-012018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 14:40 14:41 2018-03-252018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:58 14:59 2018-03-252018-12-15
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:59 15:00 2018-01-012018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:01 15:03 2018-03-252018-12-15
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:01 15:03 2018-03-252018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:09 15:10 2018-01-012018-12-08
6208/6024 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:20 15:21 2018-03-252018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:32 15:33 2018-03-252018-12-15
6017/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:41 15:42 2018-03-252018-12-08
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 15:45 15:46 2018-01-012018-12-15
6626 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 15:54 15:55 2018-02-272018-12-15
6019 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 16:25 16:26 2018-03-252018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:29 16:30 2018-01-012018-12-15
7328 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:41 16:42 2018-01-012018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 16:52 16:53 2018-03-252018-12-15
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:53 16:54 2018-01-012018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:58 16:59 2018-03-252018-12-15
819 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:07 17:08 2018-03-252018-12-15
6021/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 17:15 17:16 2018-03-252018-12-08
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 17:15 17:16 2018-03-252018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:16 17:18 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 17:28 17:29 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:28 17:29 2018-03-252018-12-15
6235/6026 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:36 17:37 2018-01-012018-12-15
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:37 17:39 2018-03-252018-12-15
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:45 17:46 2018-01-012018-12-08
6706/05 щоденно Київ-Волинський – Миронівка 17:49 17:50 2018-03-252018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:52 17:53 2018-01-012018-12-15
6025 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 17:52 17:53 2018-03-252018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:05 18:06 2018-03-252018-12-15
6083/6084 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:09 18:10 2018-02-272018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 18:12 18:13 2018-01-012018-12-15
6210/6028 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:13 18:14 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:20 18:21 2018-01-012018-12-15
6091 крім пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 18:22 18:23 2018-03-252018-12-15
6089 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 18:22 18:23 2018-01-012018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:25 18:26 2018-01-012018-12-15
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:28 18:29 2018-01-012018-12-15
6027/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:29 18:30 2018-01-012018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:36 18:37 2018-03-252018-12-15
6085/6086 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:41 18:42 2018-01-012018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:42 18:43 2018-01-012018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:48 18:49 2018-01-012018-12-15
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:53 18:54 2018-03-252018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:04 19:05 2018-01-012018-12-15
6029/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 19:04 19:05 2018-03-252018-12-15
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:04 19:05 2018-03-252018-12-15
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 19:09 19:10 2018-01-012018-12-15
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:17 19:18 2018-03-252018-12-15
6632 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:19 19:20 2018-01-012018-12-15
842 по сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:22 19:23 2018-03-252018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:27 19:28 2018-01-012018-12-15
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:31 19:32 2018-09-022018-12-08
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:31 19:32 2018-01-012018-06-03
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:41 19:42 2018-03-252018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 19:48 19:49 2018-01-012018-12-15
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 20:02 20:03 2018-01-012018-12-15
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:05 20:06 2018-01-012018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:22 20:23 2018-03-252018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:22 20:23 2018-01-012018-12-15
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:25 20:26 2018-03-252018-12-15
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:30 20:31 2018-01-012018-12-15
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:32 20:33 2018-01-012018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:42 20:43 2018-01-012018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:47 20:48 2018-01-012018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:55 20:56 2018-01-012018-12-15
6035 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 20:57 20:58 2018-03-252018-12-15
7455 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:09 21:10 2018-01-012018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:17 21:18 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:18 21:19 2018-03-252018-12-15
6237/6034 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:29 21:30 2018-03-252018-12-15
7457 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 21:35 21:36 2018-01-012018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:40 21:41 2018-01-012018-12-15
7459 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:43 21:44 2018-01-012018-12-15
6638 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 22:21 22:22 2018-01-012018-12-15
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:40 22:41 2018-01-012018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 23:04 23:05 2018-01-012018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:20 23:21 2018-03-252018-10-28
6214/6036 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:35 23:36 2018-01-012018-12-15
6036 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:35 23:36 2018-03-252018-12-15
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:44 23:45 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05