[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Макалевичі  (Житомирська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6604 щоденно Малин – Святошин 05:01 05:02 2018-01-012018-12-15
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 05:29 05:30 2018-03-252018-12-08
6614 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 06:42 06:43 2018-03-252018-12-15
6605 крім нд. Святошин – Коростень 08:35 08:36 2018-01-012018-12-15
6605 по нд. Святошин – Яблунець 08:35 08:36 2018-01-012018-12-08
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 10:46 10:47 2018-01-012018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 13:44 13:45 2018-01-012018-12-15
6628 по нд. Яблунець – Борщагівка 14:35 14:36 2018-03-252018-12-15
6628 крім нд. Коростень – Борщагівка 14:35 14:36 2018-03-252018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 17:17 17:18 2018-01-012018-12-08
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:40 19:41 2018-01-012018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 20:24 20:25 2018-01-012018-12-15
6640 щоденно Коростень – Борщагівка 22:04 22:05 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 22:42 22:43 2018-01-012018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05