[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

з.п. Лів. Берег  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:41 04:41 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:08 05:08 2018-03-252018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:39 05:40 2018-01-012018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:52 05:53 2018-03-252018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:25 06:26 2018-03-252018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 06:44 06:45 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:45 06:45 2018-03-252018-12-15
7304 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:49 06:50 2018-01-012018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:50 06:51 2018-03-252018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:02 07:03 2018-01-012018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:04 07:05 2018-03-252018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:11 07:12 2018-03-252018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:14 07:15 2018-01-012018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:27 07:28 2018-03-252018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:28 07:29 2018-03-252018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 07:33 07:34 2018-03-252018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:54 07:55 2018-03-252018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 07:55 07:56 2018-03-252018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 08:01 08:02 2018-03-252018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:09 08:10 2018-03-252018-12-15
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:22 08:23 2018-01-012018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:31 08:32 2018-01-012018-12-15
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 08:37 08:38 2018-03-252018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:43 08:44 2018-01-012018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:49 08:50 2018-01-012018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:53 08:53 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:53 08:53 2018-03-252018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:07 09:08 2018-03-252018-12-15
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:10 09:10 2018-03-252018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:16 09:17 2018-01-012018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:25 09:36 2018-01-012018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:46 09:47 2018-01-012018-12-15
7425 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 09:55 09:56 2018-01-012018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 10:02 10:03 2018-03-252018-12-15
7427 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:15 10:16 2018-01-012018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:26 10:27 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:57 10:57 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:57 10:57 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:11 11:12 2018-03-252018-12-15
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 12:24 12:25 2018-04-232018-12-09
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:33 12:33 2018-03-252018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 12:40 12:41 2018-03-252018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Гребінка 13:35 13:35 2018-01-012018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:03 14:04 2018-01-012018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:29 13:30 2018-03-252018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:39 14:39 2018-04-232018-12-09
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:12 15:12 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:31 15:32 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:02 16:02 2018-03-252018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:17 16:17 2018-01-012018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:35 16:36 2018-03-252018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:48 16:48 2018-03-252018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:51 16:52 2018-01-012018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 16:52 16:53 2018-03-252018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:01 17:01 2018-01-012018-12-15
7328 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 17:04 17:05 2018-01-012018-12-15
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 17:16 17:17 2018-01-012018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:30 17:31 2018-01-012018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Яготин 17:46 17:46 2018-01-012018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:50 17:51 2018-03-252018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 17:51 17:52 2018-01-012018-12-15
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:04 18:05 2018-01-012018-12-15
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:05 18:06 2018-03-252018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:13 18:14 2018-01-012018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:23 18:24 2018-01-012018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:29 18:30 2018-03-252018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:38 18:38 2018-03-252018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:41 18:42 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:47 18:48 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:47 18:48 2018-03-252018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:57 18:58 2018-03-252018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:04 19:05 2018-01-012018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:05 19:06 2018-01-012018-12-15
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:15 19:16 2018-03-252018-12-15
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:19 19:20 2018-03-252018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 19:25 19:26 2018-01-012018-12-15
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 19:30 19:31 2018-01-012018-12-15
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 19:40 19:41 2018-01-012018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:51 19:51 2018-01-012018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 19:57 19:58 2018-03-252018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 19:58 19:58 2018-03-252018-12-15
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:04 20:05 2018-01-012018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 20:10 20:11 2018-01-012018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:15 20:16 2018-01-012018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:25 20:26 2018-01-012018-12-15
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:28 20:29 2018-01-012018-12-15
7455 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 20:40 20:41 2018-01-012018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:44 20:45 2018-03-252018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:57 20:57 2018-03-252018-12-15
7457 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:58 20:59 2018-01-012018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:03 21:04 2018-01-012018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:08 21:09 2018-01-012018-12-15
7459 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:16 21:17 2018-01-012018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:51 21:51 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:12 22:13 2018-01-012018-12-15
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:15 23:16 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05