[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Видубичі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:33 04:36 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:00 05:03 2018-03-252018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:29 05:31 2018-03-252018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:45 05:46 2018-01-012018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:58 05:59 2018-03-252018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:19 06:21 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:37 06:40 2018-03-252018-12-15
7304 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:43 06:45 2018-01-012018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 06:49 06:50 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:57 06:58 2018-03-252018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:08 07:10 2018-01-012018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:08 07:10 2018-01-012018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:10 07:11 2018-03-252018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:17 07:18 2018-03-252018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:22 07:24 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:23 07:25 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:23 07:25 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:33 07:34 2018-03-252018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 07:38 07:40 2018-03-252018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:48 07:50 2018-03-252018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:00 08:02 2018-03-252018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:03 08:05 2018-03-252018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 08:07 08:08 2018-03-252018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:25 08:27 2018-01-012018-12-15
7417/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:28 08:30 2018-01-012018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:37 08:39 2018-01-012018-12-15
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 08:43 08:45 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:45 08:48 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:45 08:48 2018-03-252018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:55 08:56 2018-01-012018-12-15
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:02 09:05 2018-03-252018-12-15
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 09:06 09:08 2018-03-252018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:06 09:08 2018-03-252018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:10 09:12 2018-01-012018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:12 09:14 2018-03-252018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:30 09:32 2018-01-012018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:40 09:42 2018-01-012018-12-15
7321/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:56 09:58 2018-03-252018-12-15
7425 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 10:00 10:02 2018-01-012018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 10:06 10:08 2018-03-252018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 10:06 10:08 2018-03-252018-10-28
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:20 10:22 2018-03-252018-12-15
7427 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:20 10:22 2018-01-012018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:49 10:52 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:49 10:52 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:17 11:18 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:44 11:46 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:44 11:46 2018-03-252018-10-28
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:25 12:28 2018-03-252018-12-15
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 12:30 12:31 2018-04-232018-12-09
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 12:46 12:47 2018-03-252018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Гребінка 13:27 13:30 2018-01-012018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:09 14:10 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:31 14:34 2018-04-232018-12-09
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:34 14:36 2018-03-252018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:04 15:07 2018-03-252018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:23 15:25 2018-03-252018-12-15
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:23 15:25 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:37 15:38 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:54 15:57 2018-03-252018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:09 16:12 2018-01-012018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:40 16:42 2018-03-252018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:40 16:43 2018-03-252018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:45 16:47 2018-01-012018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 16:57 16:59 2018-03-252018-12-15
7328 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:58 17:00 2018-01-012018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:06 17:07 2018-01-012018-12-15
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 17:10 17:12 2018-01-012018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:26 17:28 2018-03-252018-12-15
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 17:26 17:28 2018-03-252018-10-28
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:35 17:37 2018-01-012018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Яготин 17:38 17:41 2018-01-012018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:44 17:46 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:54 17:56 2018-03-252018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 17:54 17:56 2018-03-252018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 17:56 17:58 2018-01-012018-12-15
7333/34 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:59 18:01 2018-03-252018-12-15
7439/7440 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:10 18:12 2018-01-012018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:19 18:20 2018-01-012018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:23 18:25 2018-03-252018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:28 18:30 2018-01-012018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:30 18:33 2018-03-252018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:46 18:48 2018-01-012018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:51 18:53 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:53 18:54 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:53 18:54 2018-03-252018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:57 18:59 2018-01-012018-12-15
7339/40 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:09 19:11 2018-03-252018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:10 19:12 2018-01-012018-12-15
7447/7448 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:24 19:26 2018-03-252018-12-15
7341/42 щоденно Дарниця – Дарниця 19:24 19:26 2018-01-012018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 19:31 19:32 2018-01-012018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:43 19:46 2018-01-012018-12-15
7449/7450 щоденно Дарниця – Дарниця 19:45 19:47 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 19:50 19:53 2018-03-252018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 20:03 20:04 2018-03-252018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 20:03 20:05 2018-01-012018-12-15
7451/7452 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:09 20:11 2018-01-012018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:21 20:22 2018-01-012018-12-15
7345/46 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:22 20:24 2018-01-012018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:31 20:33 2018-01-012018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:36 20:38 2018-03-252018-12-15
7455 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 20:46 20:48 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:49 20:52 2018-03-252018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:56 20:59 2018-01-012018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 20:57 20:59 2018-03-252018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:02 21:04 2018-01-012018-12-15
7457 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 21:04 21:06 2018-01-012018-12-15
7459 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:23 21:24 2018-01-012018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:43 21:46 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:18 22:19 2018-01-012018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 22:58 23:00 2018-03-252018-10-28
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:21 23:22 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05