[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

з.п. Видубичі  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:33 04:36 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:53 04:56 2018-10-282018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:28 05:30 2018-10-282018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:44 05:45 2018-10-282018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 05:58 05:59 2018-10-282018-12-15
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:16 06:18 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:28 06:31 2018-10-282018-12-15
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:36 06:38 2018-10-282018-12-15
7409/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 06:49 06:50 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:55 06:57 2018-10-282018-12-15
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 07:00 07:02 2018-10-282018-12-15
7411/12 щоденно Дарниця – Дарниця 07:02 07:04 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:09 07:10 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:20 07:22 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:20 07:22 2018-10-282018-12-15
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 07:24 07:26 2018-10-282018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:27 07:28 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:33 07:34 2018-10-282018-12-15
7413/14 щоденно Дарниця – Дарниця 07:38 07:40 2018-10-282018-12-15
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:41 07:43 2018-10-282018-12-15
7415/16 щоденно Дарниця – Дарниця 07:57 07:59 2018-10-282018-12-15
7311/12 щоденно Дарниця – Дарниця 08:00 08:02 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:04 08:05 2018-10-282018-12-15
7313/14 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:20 08:22 2018-10-282018-12-15
7315/16 щоденно Дарниця – Дарниця 08:26 08:38 2018-10-282018-12-15
7417/18 щоденно Дарниця – Дарниця 08:39 08:41 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:00 09:03 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 09:00 09:03 2018-10-282018-12-15
7317/18 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:08 09:10 2018-10-282018-12-15
7421/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:15 09:17 2018-10-282018-12-15
864/863 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 09:23 09:25 2018-10-282018-12-15
864/863 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:23 09:25 2018-10-282018-12-15
7319/20 щоденно Дарниця – Дарниця 09:26 09:28 2018-10-282018-12-15
7423 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 09:38 09:40 2018-10-282018-12-15
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 09:55 09:57 2018-10-282018-12-15
7425 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:18 10:20 2018-10-282018-12-15
7323/24 щоденно Дарниця – Дарниця 10:19 10:21 2018-10-282018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:51 10:53 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:09 11:10 2018-10-282018-12-15
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:44 11:46 2018-10-282018-12-15
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. 12:04 12:05 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:27 12:30 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:40 12:41 2018-10-282018-12-15
6810 по пн. Київ-Пас. – Гребінка 13:27 13:30 2018-10-282018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас. – Гребінка 13:27 13:30 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:16 14:19 2018-10-282018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:17 14:18 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:29 14:30 2018-10-282018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 14:48 14:51 2018-10-282018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:23 15:25 2018-10-282018-12-15
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:23 15:25 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:45 15:46 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:59 16:02 2018-10-282018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:22 16:25 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:39 16:42 2018-10-282018-12-15
7431/7432 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 16:40 16:42 2018-10-282018-12-15
7326 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 16:45 16:47 2018-01-012018-12-15
7433/7434 щоденно Дарниця – Дарниця 16:57 16:59 2018-10-282018-12-15
7330 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 17:00 17:02 2018-10-282018-12-15
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:28 17:30 2018-10-282018-12-15
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:28 17:30 2018-10-282018-12-15
7331/32 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:34 17:36 2018-10-282018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:36 17:37 2018-10-282018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас. – Яготин 17:43 17:46 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:54 17:56 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 17:54 17:56 2018-10-282018-12-15
7437/7438 щоденно Дарниця – Дарниця 17:56 17:58 2018-01-012018-12-15
7333/34 щоденно Дарниця – Дарниця 18:03 18:05 2018-10-282018-12-15
7335/36 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:22 18:24 2018-10-282018-12-15
7441/7442 щоденно Дарниця – Дарниця 18:22 18:24 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:30 18:33 2018-03-252018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:37 18:38 2018-10-282018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:45 18:47 2018-10-282018-12-15
7443/7444 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:46 18:48 2018-01-012018-12-15
7337/38 щоденно Дарниця – Дарниця 18:52 18:54 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:53 18:54 2018-10-282018-12-15
7445/7446 щоденно Дарниця – Дарниця 19:10 19:12 2018-01-012018-12-15
7339/40 щоденно Дарниця – Дарниця 19:15 19:17 2018-10-282018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас. 19:18 19:19 2018-10-282018-12-15
7447/7448 щоденно Дарниця – Дарниця 19:29 19:31 2018-10-282018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:29 19:32 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 19:57 20:00 2018-10-282018-12-15
7449/7450 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:58 20:00 2018-10-282018-12-15
7343/44 щоденно Дарниця – Дарниця 20:03 20:05 2018-01-012018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас. 20:08 20:09 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:15 20:16 2018-10-282018-12-15
7453 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:31 20:33 2018-01-012018-12-15
7347/48 щоденно Дарниця – Дарниця 20:35 20:37 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:46 20:49 2018-10-282018-12-15
7455 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 20:51 20:53 2018-10-282018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:55 20:58 2018-10-282018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 20:56 20:58 2018-10-282018-12-15
7349/50 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 21:02 21:04 2018-01-012018-12-15
7457 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:10 21:12 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:43 21:46 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:16 22:17 2018-10-282018-12-15
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:51 22:52 2018-10-282018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:03 23:05 2018-10-282018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05