[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. Київ-Деміївський  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:30 04:31 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:50 04:51 2018-10-282018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:25 05:26 2018-10-282018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:48 05:49 2018-10-282018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:02 06:03 2018-10-282018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:24 06:25 2018-10-282018-12-15
6722/21 щоденно Миронівка – Київ-Пас. 06:38 06:40 2018-10-282018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:00 07:01 2018-10-282018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:13 07:14 2018-10-282018-12-15
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:25 07:26 2018-10-282018-12-15
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:25 07:26 2018-10-282018-12-15
6702/01 щоденно Київ-Пас. – Миронівка 07:31 07:32 2018-10-282018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:31 07:32 2018-10-282018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:37 07:47 2018-10-282018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:08 08:09 2018-10-282018-12-15
6704/03 щоденно Київ-Пас. – Миронівка 08:41 08:42 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 08:56 08:58 2018-10-282018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 08:56 08:58 2018-10-282018-12-15
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:28 10:29 2018-10-282018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:48 10:49 2018-10-282018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:13 11:14 2018-10-282018-12-15
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:49 11:50 2018-10-282018-12-15
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. 12:08 12:15 2018-10-282018-12-15
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 12:14 12:15 2018-10-282018-12-15
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:24 12:25 2018-10-282018-12-15
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:44 12:45 2018-10-282018-12-15
6810 по пн. Київ-Пас. – Гребінка 13:24 13:25 2018-10-282018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас. – Гребінка 13:24 13:25 2018-10-282018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:10 14:14 2018-10-282018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:21 14:25 2018-10-282018-12-15
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:33 14:34 2018-10-282018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 14:45 14:46 2018-10-282018-12-15
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:20 15:21 2018-10-282018-12-15
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:20 15:21 2018-10-282018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:49 15:50 2018-10-282018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:56 15:57 2018-10-282018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:19 16:20 2018-10-282018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:36 16:37 2018-10-282018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас. – Яготин 17:39 17:41 2018-10-282018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:40 17:41 2018-10-282018-12-15
866/865 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:49 17:52 2018-10-282018-12-15
866/865 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 17:49 17:52 2018-10-282018-12-15
6706/05 щоденно Київ-Волинський – Миронівка 18:10 18:13 2018-10-282018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:27 18:28 2018-03-252018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:41 18:42 2018-10-282018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:41 18:42 2018-10-282018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:57 18:58 2018-10-282018-12-15
6726/25 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Північна) 18:59 19:04 2018-10-282018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас. 19:22 19:23 2018-10-282018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:26 19:27 2018-10-282018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас. – Ніжин 19:53 19:54 2018-10-282018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас. 20:12 20:13 2018-10-282018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:18 20:22 2018-10-282018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:43 20:44 2018-10-282018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:52 20:53 2018-10-282018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:01 21:02 2018-10-282018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:40 21:41 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:20 22:21 2018-10-282018-12-15
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:55 22:56 2018-10-282018-12-15
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:08 23:09 2018-10-282018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
запрошуємо
на роботу
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05