[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Київ-Деміївський  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:30 04:31 2018-01-012018-12-15
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:57 04:58 2018-03-252018-12-15
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:26 05:27 2018-03-252018-12-15
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:49 05:50 2018-01-012018-12-15
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:02 06:03 2018-03-252018-12-15
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:33 06:35 2018-03-252018-12-15
6722/21 щоденно Миронівка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 06:39 06:42 2018-03-252018-12-15
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:01 07:02 2018-03-252018-12-15
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:14 07:15 2018-03-252018-12-15
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:21 07:22 2018-03-252018-12-15
6702/01 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Миронівка 07:26 07:30 2018-01-012018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:28 07:29 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:28 07:29 2018-03-252018-12-15
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 07:37 07:50 2018-03-252018-12-15
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 08:11 08:12 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:42 08:43 2018-03-252018-12-15
6910 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 08:42 08:43 2018-03-252018-12-15
6704/03 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Миронівка 08:52 08:53 2018-03-252018-12-15
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 08:58 09:00 2018-03-252018-12-15
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:59 09:01 2018-01-012018-12-15
844/843 крім ср. Неданчичі – Київ-Волинський 09:11 09:20 2018-03-252018-12-15
844/843 по ср. Чернігів – Київ-Волинський 09:11 09:20 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:44 10:47 2018-03-252018-12-15
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:44 10:47 2018-03-252018-12-15
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:46 10:47 2018-03-252018-12-15
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:21 11:22 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:49 11:50 2018-03-252018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:49 11:50 2018-03-252018-10-28
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:22 12:23 2018-03-252018-12-15
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 12:34 12:35 2018-04-232018-12-09
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 12:50 12:51 2018-03-252018-12-15
6810 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Гребінка 13:24 13:25 2018-01-012018-12-15
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:13 14:14 2018-01-012018-12-15
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:28 14:29 2018-04-232018-12-09
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:39 14:40 2018-03-252018-12-15
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:01 15:02 2018-03-252018-12-15
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:20 15:21 2018-03-252018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:20 15:21 2018-03-252018-12-15
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:41 15:42 2018-01-012018-12-15
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:51 15:52 2018-03-252018-12-15
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:06 16:07 2018-01-012018-12-15
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:36 16:38 2018-03-252018-12-15
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:10 17:11 2018-01-012018-12-15
6816 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Яготин 17:34 17:35 2018-01-012018-12-15
846/845 по вт. Київ-Волинський – Чернігів 17:48 17:51 2018-03-252018-12-15
846/845 крім вт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:48 17:51 2018-03-252018-12-15
6706/05 щоденно Київ-Волинський – Миронівка 18:09 18:12 2018-03-252018-12-15
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:23 18:24 2018-01-012018-12-15
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:27 18:28 2018-03-252018-12-15
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:44 18:55 2018-01-012018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:57 18:58 2018-03-252018-12-15
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 18:57 18:58 2018-03-252018-12-15
6726/25 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Північна) 18:59 19:04 2018-01-012018-12-15
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас.(Північна 3пл) 19:35 19:36 2018-01-012018-12-15
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:40 19:41 2018-01-012018-12-15
6926 щоденно Київ-Пас.(Північна 3пл) – Ніжин 19:46 19:47 2018-03-252018-12-15
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас.(Північна 3пл) 20:07 20:08 2018-03-252018-12-15
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:25 20:26 2018-01-012018-12-15
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:45 20:46 2018-03-252018-12-15
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:53 20:54 2018-01-012018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:02 21:03 2018-03-252018-12-15
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:40 21:41 2018-03-252018-12-15
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:22 22:23 2018-01-012018-12-15
817 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:03 23:04 2018-03-252018-10-28
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:25 23:26 2018-03-252018-12-15

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05