РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Київ-Деміївський  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 04:30 04:31 2016-12-112018-12-09
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:57 04:58 2017-12-102018-03-24
6880 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:30 05:31 2017-12-102018-03-24
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 05:49 05:50 2017-12-102018-03-24
6901 щоденно Ніжин – Святошин 06:02 06:03 2017-12-102018-03-24
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 06:33 06:35 2017-12-102018-03-24
6722/21 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Північна 3пл) 06:39 06:40 2017-12-102018-03-24
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:01 07:02 2017-12-102018-03-24
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:07 07:16 2017-12-102018-03-24
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:20 07:22 2017-12-102018-03-24
6702/01 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Миронівка 07:26 07:30 2017-12-102018-03-24
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 07:26 07:29 2017-12-102018-03-24
6909 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:34 07:48 2017-12-102018-03-24
6913 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 08:12 08:13 2017-12-102018-03-24
6704/03 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Миронівка 08:36 08:40 2017-12-102018-03-24
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 08:53 08:54 2017-12-102018-03-24
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:59 09:01 2017-12-102018-03-24
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 09:00 09:01 2017-12-102018-03-24
844/843 по нд. Неданчичі – Київ-Волинський 09:09 09:18 2017-12-102018-03-24
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 10:36 10:37 2017-12-102018-03-24
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:42 10:43 2017-12-102018-03-24
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:42 10:43 2017-12-102018-03-24
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:11 11:12 2017-12-102018-03-24
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:46 11:47 2017-12-102018-03-24
6914 щоденно Борщагівка техн. – Ніжин 12:22 12:23 2017-12-102018-03-24
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна 3пл) 12:34 12:35 2017-12-102018-03-24
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 12:42 12:43 2017-03-262018-03-24
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Гребінка 13:24 13:25 2016-12-112018-12-09
6916 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:02 14:03 2017-10-292018-03-24
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:13 14:14 2017-12-102018-03-24
6919 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:23 14:24 2017-10-292018-03-24
6812 щоденно Київ-Волинський – Яготин 15:01 15:02 2017-12-102018-03-24
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:23 15:24 2017-12-102018-03-24
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:41 15:42 2016-12-112018-03-24
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 15:51 15:52 2017-12-102018-03-24
6814 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:06 16:07 2017-12-102018-03-24
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:35 16:37 2017-12-102018-03-24
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 17:10 17:11 2017-12-102018-03-24
6816 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Яготин 17:34 17:35 2017-12-102018-03-24
6706/05 щоденно Київ-Волинський – Миронівка 17:47 17:51 2017-12-102018-03-24
6817 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 18:23 18:24 2017-12-102018-03-24
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:27 18:28 2017-12-102018-03-24
6818 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:44 18:55 2017-12-102018-03-24
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 18:57 18:58 2017-12-102018-03-24
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 18:57 18:58 2016-12-112018-03-24
6726/25 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Північна) 18:59 19:04 2016-12-102018-03-24
6819 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна 3пл) 19:35 19:36 2016-12-112018-03-24
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:40 19:41 2017-03-262018-03-24
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна 3пл) – Ніжин 19:46 19:47 2017-12-102018-03-24
6821 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна 3пл) 20:07 20:08 2016-12-112018-03-24
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 20:25 20:26 2017-03-262018-03-24
6928 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:47 20:48 2017-12-102018-03-24
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:53 20:54 2016-12-112018-12-09
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:02 21:03 2017-10-292018-03-24
6930 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:40 21:41 2017-12-102018-03-24
6929 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 22:22 22:23 2017-12-102018-03-24
817 щоденно Ворожба пас. – Фастів-1 23:03 23:04 2017-12-102018-03-24
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:31 23:32 2017-12-102018-03-24

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05