[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. Київ-Пас. (Приміський)  (Київська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6601 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 03:23 2018-03-252018-12-08
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:34 2018-03-252018-12-15
6080 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:21 2018-01-012018-12-15
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 06:35 2018-03-252018-12-08
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:44 2018-03-252018-12-15
6072 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:57 2018-03-252018-12-15
6008 щоденно Мотовилівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:05 2018-03-252018-12-15
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:16 2018-03-252018-12-15
6074 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:27 2018-03-252018-12-15
815 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:38 07:41 2018-03-252018-12-15
815 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:38 07:41 2018-03-252018-12-15
6070 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:45 2018-03-252018-12-15
6202/6010 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:52 2018-03-252018-12-15
6084 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:01 2018-03-252018-12-15
6081 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:10 2018-01-012018-12-15
6082 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:17 2018-03-252018-12-15
841 по сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 08:35 2018-03-252018-12-15
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:43 2018-03-252018-12-15
6007/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:00 2018-03-252018-12-15
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:11 2018-03-252018-12-15
6018 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 09:38 2018-01-012018-12-15
6009/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:42 2018-03-252018-12-08
6611 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 09:49 2018-01-012018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 09:57 2018-03-252018-12-15
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 10:23 2018-03-252018-12-15
828 щоденно Жмеринка-Пас. – Київ-Пас. (Приміський) 11:31 2018-04-112018-12-15
6613 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 11:47 2018-01-012018-12-15
813 щоденно Зернове – Київ-Волинський 11:59 12:09 2018-03-252018-10-28
880/879 по нд. Київ-Пас. (Приміський) – Славутич 12:00 2018-03-252018-12-15
855 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:10 2018-03-252018-12-15
6206/6020 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 12:14 2018-01-012018-12-15
6615 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 12:16 2018-03-252018-12-15
6011/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 12:24 2018-01-012018-12-15
6622 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 12:39 2018-01-012018-12-15
6233/6022 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:45 2018-03-252018-12-15
6013 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 13:56 2018-01-012018-12-15
827 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Жмеринка-Пас. 14:15 2018-01-012018-12-15
6617 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 14:20 2018-01-012018-12-15
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:52 2018-01-012018-12-15
6619 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 15:02 2018-01-012018-12-08
816 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 15:08 15:13 2018-03-252018-12-15
816 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 15:08 15:13 2018-03-252018-12-15
6208/6024 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:27 2018-03-252018-12-15
6017/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:35 2018-03-252018-12-08
6019 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 16:19 2018-03-252018-12-15
814 щоденно Фастів-1 – Зернове 17:00 17:15 2018-03-252018-12-15
814/ щоденно Фастів-1 – Зернове 17:00 17:15 2018-03-252018-10-28
819 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:00 2018-03-252018-12-15
6021/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 17:09 2018-03-252018-12-08
823 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Шепетівка 17:38 2018-01-012018-12-08
6235/6026 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 17:45 2018-01-012018-12-15
6025 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 17:46 2018-03-252018-12-15
6083/6084 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:03 2018-02-272018-12-15
6627 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:14 2018-01-012018-12-15
6089 по пт. Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 18:17 2018-01-012018-12-15
6091 крім пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 18:17 2018-03-252018-12-15
6210/6028 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:20 2018-01-012018-12-15
6027/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:23 2018-01-012018-12-15
6085/6086 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:36 2018-01-012018-12-15
6029/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 18:57 2018-03-252018-12-15
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:11 2018-03-252018-12-15
842 по сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:29 2018-03-252018-12-15
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:38 2018-09-022018-12-08
836 по нд. Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 19:38 2018-01-012018-06-03
6087/6088 по нд. Роток – Київ-Пас. (Приміський) 20:00 2018-01-012018-12-15
6631 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:15 2018-01-012018-12-15
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:25 2018-01-012018-12-15
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:32 2018-03-252018-12-15
6092 по нд. Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 20:58 2018-01-012018-12-15
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:09 21:12 2018-03-252018-12-15
6237/6034 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:36 2018-03-252018-12-15
6636 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:48 2018-01-012018-12-15
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:33 2018-01-012018-12-15
6036 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:42 2018-03-252018-12-15
6214/6036 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:42 2018-01-012018-12-15
818 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Ворожба 00:57 2018-03-252018-10-28

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05