РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
РОЗКЛАД РУХУ Пасажирських поїздів
РОЗКЛАД РУХУ Приміських поїздів
Інформація щодо розкладу
що нового
Увага! ТАРИФИ
Schedule of Suburb Trains
Міжміські маршрути, анімація УЗ
Приміські маршрути, анімація ПЗЗ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту



[На початок]

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями

Відправлення:   Прибуття:     
На дату   Всі дні

ст. ім. Т. Шевченка  (Черкаська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6502 щоденно ім. Т. Шевченка – Знам'янка пасс. 04:56 2017-12-102018-12-08
6004 щоденно ім. Т. Шевченка – Черкаси 05:16 2017-12-102018-12-08
6064 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 06:40 2017-12-102018-12-08
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т. Шевченка 07:08 2017-12-102018-02-25
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т. Шевченка 07:08 2018-02-262018-12-08
6061 крім пн., сб., нд. Золотоноша-1 – ім. Т. Шевченка 07:08 2018-02-262018-12-08
6061 крім пн., сб., нд. Драбове-Барятинське – ім. Т. Шевченка 07:08 2017-12-102018-02-25
6501 щоденно Знам'янка пасс. – Цвіткове 07:14 08:37 2017-12-102018-12-08
6504 щоденно Цвіткове – Знам'янка пасс. 07:18 08:45 2017-12-102018-12-08
6402 по пн., сб., нд. Виска – ім. Т. Шевченка 07:20 2018-02-262018-12-08
6402 щоденно Виска – ім. Т. Шевченка 07:20 2017-12-102018-02-25
6402 крім пн., сб., нд. Новомиргород – ім. Т. Шевченка 07:20 2018-02-262018-12-08
6355/6356 щоденно Черкаси – Умань 07:21 07:36 2017-12-102018-12-08
6403 крім вт. ім. Т. Шевченка – Помічна 08:25 2018-02-262018-12-08
6403 крім вт. ім. Т. Шевченка – Помічна 08:25 2017-12-102018-02-25
6066 крім вт., чт. ім. Т. Шевченка – Черкаси 08:41 2017-12-102018-12-08
6065 крім вт., чт. Черкаси – ім. Т. Шевченка 10:57 2017-12-102018-12-08
6301/6302 щоденно Умань – Черкаси 11:01 11:09 2017-12-102018-12-08
6503 щоденно Знам'янка пасс. – Цвіткове 11:20 13:35 2017-12-102018-12-08
6642 щоденно Миронівка – ім. Т. Шевченка 11:35 2017-12-102018-12-08
6506 щоденно ім. Т. Шевченка – Знам'янка пасс. 11:47 2017-12-102018-12-08
6505 щоденно Знам'янка пасс. – ім. Т. Шевченка 15:24 2017-12-102018-12-08
6063 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 15:24 2017-12-102018-12-08
6404 крім вт. Помічна – ім. Т. Шевченка 15:36 2018-02-262018-12-08
6404 крім вт. Помічна – ім. Т. Шевченка 15:36 2017-12-102018-02-25
6508 щоденно Цвіткове – Знам'янка пасс. 15:55 17:18 2017-12-102018-12-08
6070 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 16:10 2017-12-102018-02-25
6070 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 16:10 2018-02-262018-12-08
6643 щоденно ім. Т. Шевченка – Миронівка 17:24 2017-12-102018-12-08
6072 щоденно ім. Т. Шевченка – Черкаси 17:25 2017-12-102018-12-08
6301 щоденно Черкаси – Христинівка 18:11 18:19 2017-12-102018-12-08
6355/6356 щоденно Умань – Черкаси 18:40 18:55 2017-12-102018-12-08
6510 щоденно Цвіткове – Знам'янка пасс. 19:17 20:38 2017-12-102018-12-08
6507 щоденно Знам'янка пасс. – Цвіткове 19:36 20:59 2017-12-102018-12-08
6071 щоденно Черкаси – ім. Т. Шевченка 19:39 2017-12-102018-12-08
6074 крім пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Золотоноша-1 21:11 2018-02-262018-12-08
6074 по пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Гребінка 21:11 2018-02-262018-12-08
6074 по пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Гребінка 21:11 2017-12-102018-02-25
6074 крім пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Драбове-Барятинське 21:11 2017-12-102018-02-25
6405 крім пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Новомиргород 21:14 2018-02-262018-12-08
6405 по пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Виска 21:14 2018-02-262018-12-08
6405 щоденно ім. Т. Шевченка – Виска 21:14 2017-12-102018-02-25
6003 щоденно Черкаси – ім. Т. Шевченка 21:40 2017-12-102018-12-08
6509 щоденно Знам'янка пасс. – ім. Т. Шевченка 22:47 2017-12-102018-12-08
6069 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 23:48 2017-12-102018-02-25
6069 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 23:48 2018-02-262018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05