[На початок]
 

Розклад на сайті повинен щоденно поновлюватись відповідальними працівниками по кожній регіональній дирекції.
Поки що в розкладі можлива відсутність відображення невеликих тимчасових змін, або випадкові розбіжності.
для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях!

До уваги! Розклад руху міської електрички залізничним кільцем (Київ)

Розклад руху приміських поїздів між станціями
Відправлення: Прибуття:  
На дату   Всі дні

ст. ім. Т. Шевченка  (Черкаська область / Україна) Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6502 щоденно ім. Т. Шевченка – Знам'янка пасс. 04:56 2018-01-012018-12-08
6004 щоденно ім. Т. Шевченка – Черкаси 05:16 2018-01-012018-12-08
6064 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 06:14 2018-03-252018-12-08
6402 крім пн., сб., нд. Новомиргород – ім. Т. Шевченка 07:12 2018-03-252018-12-08
6402 по пн., сб., нд. Виска – ім. Т. Шевченка 07:12 2018-03-252018-12-08
6501 щоденно Знам'янка пасс. – Цвіткове 07:16 08:57 2018-03-252018-12-08
6504 щоденно Цвіткове – Знам'янка пасс. 07:19 08:45 2018-05-252018-12-08
6061 крім пн., сб., нд. Драбове-Барятинське – ім. Т. Шевченка 07:19 2018-05-292018-12-08
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т. Шевченка 07:19 2018-05-292018-12-08
6355/6356 щоденно Черкаси – Умань 07:36 07:51 2018-04-272018-12-08
6403 крім вт. ім. Т. Шевченка – Помічна 08:25 2018-02-262018-12-08
6066 крім вт., чт. ім. Т. Шевченка – Черкаси 08:42 2018-03-252018-12-08
6065 крім вт., чт. Черкаси – ім. Т. Шевченка 11:03 2018-03-252018-12-08
6503 щоденно Знам'янка пасс. – Цвіткове 11:18 13:35 2018-03-252018-12-08
6301/6302 щоденно Умань – Черкаси 11:20 11:28 2018-03-252018-12-08
6642 щоденно Миронівка – ім. Т. Шевченка 11:42 2018-05-012018-12-08
6506 щоденно ім. Т. Шевченка – Знам'янка пасс. 11:47 2018-01-012018-12-08
6063 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 15:24 2018-03-252018-12-08
6505 щоденно Знам'янка пасс. – ім. Т. Шевченка 15:31 2018-03-252018-12-08
6404 крім вт. Помічна – ім. Т. Шевченка 15:36 2018-02-262018-12-08
6508 щоденно Цвіткове – Знам'янка пасс. 15:55 17:18 2018-01-012018-12-08
6070 щоденно ім. Т. Шевченка – Гребінка 16:10 2018-03-252018-12-08
6643 щоденно ім. Т. Шевченка – Миронівка 17:18 2018-03-252018-12-08
6072 щоденно ім. Т. Шевченка – Черкаси 17:25 2018-01-012018-12-08
6301 щоденно Черкаси – Христинівка 18:13 18:21 2018-03-252018-12-08
6355/6356 щоденно Умань – Черкаси 18:52 19:07 2018-03-252018-12-08
6510 щоденно Цвіткове – Знам'янка пасс. 19:17 20:42 2018-03-252018-12-08
6507 щоденно Знам'янка пасс. – Цвіткове 19:36 20:59 2018-01-012018-12-08
6071 щоденно Черкаси – ім. Т. Шевченка 19:47 2018-03-252018-12-08
6405 по пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Виска 21:00 2018-03-252018-12-08
6405 крім пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Новомиргород 21:00 2018-03-252018-12-08
6074 крім пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Драбове-Барятинське 21:11 2018-05-292018-12-08
6074 по пт., сб., нд. ім. Т. Шевченка – Гребінка 21:11 2018-02-262018-12-08
6003 щоденно Черкаси – ім. Т. Шевченка 21:40 2018-01-012018-12-08
6509 щоденно Знам'янка пасс. – ім. Т. Шевченка 22:47 2018-01-012018-12-08
6069 щоденно Гребінка – ім. Т. Шевченка 23:48 2018-02-262018-12-08

До уваги! Інтерактивна карта-схема Південно-Західнної залізниці

довідка: Тарифи | Карта Південно-Західнної залізниці
ElTrain v3.0
 [інформація]  
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05